28.04.2022

1.Про створення надзвичайної протиепізоотичної комісії при виконавчому комітеті Дівичківської сільської ради Бориспільського району Київської області.

2. Про затвердження змін до Містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкту будівництва «Нове будівництво зерносховища в селі Веселе Бориспільського району  Київської області, вулиця Миру».

3. Про  затвердження адреси

4. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва.

5. Про затвердження дефектних актів та зведених кошторисних розрахунків вартості об’єкта будівництва

6. Про надання дозволу комунальному підприємству «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» на зрізання двох дерев (акація) по вул. Миру в селі Дівички Бориспільського району Київської області