46 сесія

1. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради №1498-38-VIII від 23.12.2022 року “Про затвердження Програми соціального захисту населення “Турбота” на 2023-2024 роки”.
  2. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради від 23.12.2022 року №1514-38-VIIІ «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2023 рік та додатків до нього» (із наступними змінами).
  3. Про виплату грошової допомоги дружині  учасника бойових дій, який помер унаслідок поранення, отриманого  під час здійснення заходів із забезпечення національної безпеки та оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, Михальчишиній Ніні Іванівні.
  4. Про виділення одноразової грошової допомоги гр. Митрофаненко Любові Валентинівні.
  5. Про надання дозволу КНП «Переяславська багатопрофільна лікарня  інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради,Ташанської сільської ради, Дівичківської  сільської ради, Циблівської сільської ради на списання основних засобів.
  6. Про впорядкування назви пам’ятки історії.