22.09.2022

1. Про затвердження висновку комісії  з питань планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва, сфери послуг та інвестиційної діяльності про фінансово-господарську діяльність КП «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради».
    1.  Про  розгляд звернення  жителя села Стовп’яги Бориспільського району Київської області щодо дрібного ремонту заїзду до приватного житлового будинку в селі Стовп’яги Бориспільського району Київської області.
    1. Про  розгляд звернення  депутата Стовп’язьського старостату Дівичківської сільської ради Кукси В. Г. щодо встановлення «лежачих поліцейських» та дорожніх знаків в селі Стовп’яги Бориспільського району Київської області.
    1.  Про внесення змін до рішення № 164 від 15.11.2018 року «Про затвердження  Положення про Комісію з питань захисту прав дитини та її складу» (зі змінами)
    2. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва