Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

52 сесія

 

 1. Про надання права першого підпису секретарю Дівичківської сільської ради.
 2. Про надання дозволу секретарю Дівичківської сільської ради на подання документів про внесення змін у державному реєстрі.
 3. Про затвердження звіту про роботу комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради за 6 місяців  2023 року.

ДОДАТОК

 1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради за 2 квартал  2023  року.

ДОДАТОК

 1. Про затвердження змін до  фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради на 2023 рік станом на 01 липня 2023 року.

ДОДАТОК

 1. Про затвердження звіту фінансової діяльності Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини  Дівичківської сільської ради» за І півріччя  2023 року.
 2. Про затвердження звіту про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» за   І півріччя 2023 року.
 3. Про затвердження звіту про виконання бюджету Дівичківської сільської територіальної громади за І півріччя 2023 року.

ДОДАТОК

ДОДАТОК

 1. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства  «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини Дівичківської сільської ради»  на 2023 рік.

ДОДАТОК

 1. Про внесення змін до штатного розпису Стовп’язької гімназії Дівичківської сільської ради.
 2. Про внесення змін до штатного розпису Ковалинської початкової школи Дівичківської сільської ради.
 3. Про затвердження плану трансформації мережі закладів загальної середньої освіти Дівичківської сільської ради.

ДОДАТОК

 1. Про визначення потреб та форми управління освітою Дівичківської сільської ради.
 2. Про створення відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дівичківської сільської ради та затвердження Положення про відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту Дівичківської сільської ради та його структури.    ДОДАТОК     ДОДАТОК
 3. Про утворення віддалених робочих місць центру надання адміністративних послуг Дівичківської сільської ради у населених пунктах село Стовп’яги, село Ковалин, село Єрківці.
 4. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради  від 23.12.2022 року № 1519-38-VІІІ «Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Дівичківської сільської ради та виконавчих органів ради» (зі змінами).
 5. Про внесення змін до штатного розпису Комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради».
 6. Про внесення змін до Програми благоустрою Дівичківської сільської ради на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 18.11.2021 року №975-20-VIIІ.
 7. Про внесення змін до  програми підвищення енергоефективності та енергозбереження Дівичківської сільської ради на 2021-2023 роки затвердженої рішенням від 26.01.2021 №129-6-VIII.

ДОДАТОК

 1. Про затвердження змін до Програми «Питна вода» Дівичківської сільської ради на 2023 рік».
 2. Про затвердження Програми цільового забезпечення заходів з виконання законодавства з питань військового обов’язку і військової служби, функціонування системи військового обліку, мобілізаційної підготовки та мобілізації в межах території Дівичківської сільської територіальної громади на 2023 рік.
 3. Про внесення змін до  Програми фінансової підтримки  військової частини А 4681 на 2023 рік.
 4. Про передачу у 2023 році до державного бюджету коштів на засадах міжбюджетного трансферту на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів.
 5. Про виділення коштів  з місцевого бюджету для співфінансування   субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам  на реалізацію проектів у рамках Програми з відновлення України.
 6. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради від 23.12.2022 року №1514-38-VIIІ «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2023 рік та додатків до нього» (із наступними змінами).
 7. Про затвердження Порядку видачі дозволів на порушення об’єктів благоустрою або відмови в їх видачі, переоформлення, видачі дублікатів, анулювання дозволів.
 8. Про збільшення первісної вартості основних засобів,  що перебувають на балансі Дівичківської сільської ради
 9. Про встановлення складових заробітної плати секретаря Дівичківської сільської ради та виконавчого комітету.
 10. Про внесення змін до рішення №1104-22-VIII від 23.12.2021 року «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг   Дівичківської сільської ради».

ДОДАТОК

 1. Про виділення одноразової грошової допомоги Кизубу Володимиру Івановичу.
 2. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради №1463-31-УІІ від 22 вересня 2020 року «Про розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності під магазин гр. Середі Людмилі Миколаївні в селі Єрківці вул. Ферапонтова».
 3. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності площею 0,4530 га для іншого сільськогосподарського призначення по вул. Миру, буд. 60 в с. Веселе Бориспільського району Київської області СФГ «Урожай», в особі голови Куценко Валентини Григорівни.
 4. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою, щодо інвентаризації земель з метою формування окремої земельної ділянки, встановлення її місця розташування, визначення меж, площі та цільового призначення по вул. Сонячна в межах населеного пункту с. Дівички Бориспільського району Київської області.
 5. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по вул. Центральній, буд. 26/1 в с. Ковалин Бориспільського району Київської області гр. Буряку Миколі Григоровичу, гр. Буряк Ганні Василівні, гр. Буряку Олександру Миколайовичу, гр. Товстусі Михайлу Миколайовичу.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності кадастровий номер 3223384100:03:001:0037 площею 18,0000 га для ведення особистого селянського господарства в с. Ковалин Бориспільського району Київської області.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду кадастровий номер 3223382000:02:005:0004 площею 1,4848 га для іншого сільськогосподарського призначення по вул. Дружби буд. 4-А в с. Дівички Бориспільського району Київської області.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної форми власності площею 0,0090 га кадастровий номер 3223383201:01:003:0068 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Ферапонтова в с. Єрківці Бориспільського району Київської області.
 9. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Безсмертному Віктору Дмитровичу по вул. Молодіжній, буд. 17 в с. Ковалин Бориспільського району Київської області.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Демчуку Ярославу Валентиновичу по вул. Молодіжній, буд. 9 в с. Дівички Бориспільського району Київської області.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Кущу Григорію Івановичу по вул. Садовій, буд. 18 в с. Дівички Бориспільського району Київської області.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її безоплатно в спільну часткову власність гр. Гущі Людмилі Василівні, гр. Гущі Володимиру Валентиновичу, гр. Гущі Ігорю Володимировичу, гр. Гущі Олегу Володимировичу по вул. Москаленка, 14, в с. Ковалин Бориспільського району Київської області.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Гриценку Петру Макаровичу по вул. Підгірній, буд. 26 в с. Веселе Бориспільського району Київської області.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її у приватну власність гр. Прокопенко Ніні Петрівні на території Ковалинського старостинського округу  Дівичківської сільської ради Бориспільського району  Київської області.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її у приватну власність гр. Сокур Ніні Платонівні на території Дівичківської сільської ради Бориспільського району  Київської області.
 16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» гр. Клименку Василю Івановичу, що розташована в с. Ковалин Бориспільського району Київської області, площею 0,3837 га, кадастровий номер 3223384101:01:005:0006

 

 

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора