Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

15 сесія

 1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна  лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Циблівської сільської ради  за ІІ квартал 2021 року.
 2. Про затвердження змін до фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна  лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Циблівської сільської ради на 2021 рік станом на 01 липня 2021 року.
 3. Про затвердження звіту про роботу Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна  лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Циблівської сільської ради за 6 місяців 2021 року.
 4. Про затвердження звіту фінансової діяльності  Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини  Дівичківської сільської ради» за І півріччя 2021 року.
 5. Про затвердження звіту фінансової діяльності комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» за  І півріччя 2021 року.
 6. Про затвердження звіту  про виконання бюджету Дівичківської сільської територіальної громади за  І півріччя  2021 року.
 7. Про затвердження штатного розпису апарату Дівичківської сільської ради та виконавчих органів ради
 8. Про затвердження Програми територіальної оборони Дівичківської сільської ради на 2021 рік
 9. Про внесення змін до Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини Дівичківської сільської ради на 2021 рік, затвердженої рішенням № 68-4-VIII від 24.12.2020 року
 10. Про внесення змін до рішення  Дівичківської сільської ради від 24.12.2020 року № 82-4-VIII «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2021 рік» та додатків до нього.
 11.  Про створення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дівичківської сільської ради та затвердження її Положення.
 12. Про стан підготовки закладів освіти Дівичківської сільської ради до нового 2021-2022 навчального року
 13. Про внесення змін до Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Дівичківської сільської ради.
 14. Про організацію підвезення  здобувачів освіти та педагогічних працівників закладів  освіти Дівичківської сільської ради в 2021/2022 навчальному році.
 15. Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти та вихованців закладів дошкільної освіти Дівичківської сільської ради в 2021/2022 навчальному році.
 16. Про надання дозволу Комунальному некомерційному підприємству «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Циблівської сільської ради  на здачу в оренду бетонного майданчика розміром 12,0м. на 11,1м., загальною площею 133,2 кв.м. щодо встановлення твердопаливного котельного обладнання для подальшого виробництва теплової енергії з альтернативних видів палива.
 17. Про взяття на баланс земельних ділянок комунальної власності.
 18. Про скасування рішення Дівичківської сільської ради № 1398-30-УІІ від 26.08.2020 року в частині надання дозволу гр. Волошину Володимиру Івановичу на розроблення  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства в селі Ковалин, площею 1,0300 га.
 19. Про надання дозволу виконавчому комітету Дівичківської сільської ради Київської області на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 1,2000 га для будівництва та обслуговування об'єктів рекреаційного  призначення (нове будівництво парку) по вул. Дружби в с. Стовп’яги, Київської області.
 20.  Про надання дозволу виконавчому комітету Дівичківської сільської ради Київської області на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшого оформлення документів, що посвідчують право оренди земельної ділянки площею 0,0100 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в селі Дівички по вулиці Артилеристів, Київської області.
 21.  Про надання дозволу ФОП Гончаровій Аллі Іванівні на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для подальшого оформлення документів, що посвідчують право оренди земельної ділянки площею 0,0260 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в селі Дівички по вулиці Артилеристів, 9 А, Київської області.
 22. Про надання дозволу на укладення договору оренди на земельну ділянку комунальної власності кадастровий номер 3223383201:01:036:0080 площею 0,0316 га по вул. Ферапонтова, 9 в селі Єрківці Київської області Дівичківському споживчому товариству.
 23. Про надання дозволу на укладення договору оренди на земельну ділянку комунальної власності кадастровий номер 3223382000:04:001:0530 площею 0,0100 га по вул. Артилеристів, 12 в селі Дівички, Київської області ФОП  Коцубі Миколі Всеволодовичу.
 24. Про надання дозволу на укладення договору оренди на земельну ділянку комунальної власності кадастровий номер 3223387200:08:002:0050 площею 0,3843 га по вул. Кузнєцова, буд. 2е/2 в урочищі «Трубайлівка» на території Дівичківської сільської ради, Київської області гр. Климас Вікторії Вадимівні.
 25. Про подовження терміну дії Договору особистого строкового сервітуту на право розміщення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності ТОВ «Кегичівське» на земельній ділянці комунальної власності площею 0,0030 га по вул. Сонячній в с. Дівички, Київської області.
 26. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Харченку Петру Васильовичу на території Єрковецького старостинського округу Дівичківської сільської ради.
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Кондес Наталії Віталіївні площею 0,1200 га для індивідуального садівництва на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області.
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шукшиній Оксані Олегівні для колективного садівництва площею 0,0700 га по вул. Набережній, 21 в СТ «Меліоратор» на території Дівичківської сільської ради Київської області.
 29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Степанській Ірині Олександрівні для колективного садівництва площею 0,0300 га по вул. Набережній, 11 в СТ «Меліоратор» на території Дівичківської сільської ради Київської області.
 30. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Свербуті Володимиру Володимировичу для колективного садівництва площею 0,0500 га по вул. Медичній, 13 в СТ «Меліоратор» на території Дівичківської сільської ради Київської області.
 31. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Покровській Тетяні Олегівні для колективного садівництва площею 0,0500 га по вул. Набережній, 144 в СТ «Меліоратор» на території Дівичківської сільської ради Київської області.
 32. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зінченко Оксані Миколаївні для колективного садівництва площею 0,0500 га по вул. Зеленій, 7 в СТ «Меліоратор» на території Дівичківської сільської ради Київської області.
 33. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Запорожець Тамілі Григорівні для колективного садівництва по вул. Лісна, 35/37 в СТ «Меліоратор» на території Дівичківської сільської ради Київської області, площею 0,1000 га.
 34. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Зозулі Володимиру Вікторовичу для колективного садівництва площею 0,0500 га по вул. Жовтневій, 19 в СТ «Швейник» на території Дівичківської сільської ради Київської області.
 35. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Барановій Ользі Василівні для колективного садівництва по вул. Червоноармійській, 82 в СТ «Швейник» на території Дівичківської сільської ради Київської області, площею 0,0511 га
 36. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Доброскок Тетяні Василівні площею 0,1200 га по вул. Мирна, 21 в с. Кавказ.
 37. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Черепинець Ірині Олексіївні площею 0,2500 га по вул. Яблуневій, 3 в с. Кавказ.
 38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Старіковій Надії Миколаївні площею 0,2500 га по вул. Сонячній в с. Єрківці.
 39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Артукановій Олені Олексіївні площею 0,2500 га по вул. Лісовій, 142 в с. Дівички.
 40. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Руденко Світлані Василівні площею 0,2500 га по вул. Польовій в с. Ковалин.
 41. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Зелик Надії Миколаївні площею 0,2500 га по вул. Лісовій, 79 в с. Дівички.
 42. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і  споруд (присадибна ділянка)  гр. Якімцовій Єлизаветі Григорівні площею 0,2364 га по вул. Лісовій, в с. Дівички.
 43. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських  будівель і  споруд (присадибна ділянка) гр. Дацюк Наталії Степанівні площею 0,2500 га по вул. Лісовій в с. Дівички.
 44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і  споруд (присадибна ділянка) гр. Шульзі Юрію Григоровичу площею 0,2500 га по вул. Набережній в с. Єрківці.
 45. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Видолобу Ярославу Володимировичу площею 0,1500 га по вул. Хвойовій в с. Ковалин.
 46. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Самойленко Ірині Володимирівні площею 0,0039 га по вул. Артилеристів, в с. Дівички.
 47. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Бойку Володимиру Миколайовичу площею 0,3000 га по вул. Зоряній в с. Єрківці.
 48. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Рибальченко Тетяні Іванівні площею 0,1000 га в с. Дівички.
 49. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Горобцю Василю Маркіяновичу площею 0,3500 га в с. Дівички.
 50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кизуб Любові Миколаївні площею 0,2000 га в с. Стовп’яги.
 51. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Мацьовці Андрію Володимировичу площею 0,4000 га в с. Дівички.
 52. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Головку Олександру Миколайовичу площею 0,1300 га в с. Дівички.
 53.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Полторак Катерині Анатоліївні площею 0,1500 га по вул. Каласовки, в с. Ковалин.
 54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Зелик Надії Миколаївні площею 0,9800 га в с. Дівички.
 55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Зелику Сергію Сергійовичу площею 0,9800 га в с. Дівички.
 56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Руденку Леоніду Васильовичу площею 0,3000 га по вул. Каласовка, в с. Ковалин.
 57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Левченку Віктору Миколайовичу площею 1,0000 га в с. Дівички.
 58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Опейді Марії Тадеушівні площею 0,8999 га в с. Ковалин.
 59. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шульзі Юрію Григоровичу для ведення особистого селянського господарства, площею 0,1000 га, по вул. Зоряній,  в селі Єрківці, Київської області.
 60. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шульзі Тетяні Миколаївні  для ведення особистого селянського господарства, площею 0,2000 га,  в селі Єрківці, Київської області.
 61. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Максименко Світлані Володимирівні  для ведення особистого селянського господарства, площею 0,1100 га, по вул. Березовій  в селі Єрківці, Київської області.
 62. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Манзюк Катерині Олексіївні  для ведення особистого селянського господарства, площею 0,2500 га, по вул. Заводській  в селі Єрківці, Київської області.
 63. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Загладі Андрію Аркадійовичу для ведення особистого селянського господарства, площею 0,1000 га,  в селі Єрківці, Київської області.
 64. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Штефан Надії Олександрівні для ведення особистого селянського господарства, площею 0,1000 га, по вул. Поліській, в селі Ковалин, Київської області.
 65. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Білоконю Андрію Михайловичу для ведення особистого селянського господарства, площею 0,1000 га, по вул. Поліській  в селі Ковалин, Київської області.
 66. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Степановій Олександрі Федосіївні для ведення особистого селянського господарства, площею 0,1500 га, по вул. Миру  в селі Веселе, Київської області.
 67. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Юхименку Володимиру Дмитровичу для ведення особистого селянського господарства, площею 0,1500 га в селі Веселе, Київської області.
 68. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Щоці Володимиру Івановичу для ведення особистого селянського господарства, яка розташована в селі Єрківці, Київської області, площею 0,5000  га.
 69. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Сокур Ніні Платонівні.
 70. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Кус Ніні Георгіївні площею 0,2500 га в с. Ковалин, вул. Москаленка, 104.
 71. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж земельних  ділянок    в натурі (на місцевості) гр. Шкурку Андрію Андрійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дівичківської сільської ради  Київської області.
 72. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж земельних  ділянок    в натурі (на місцевості) гр. Дузю Івану Володимировичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Дівичківської сільської ради  Київської області .
 73. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Бечку Вадиму Андрійовичу по вул. Захисників України, 22 в с. Кавказ.
 74. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Рожанському Миколі Геннадійовичу по вул. Захисників України, 15 в с. Кавказ.
 75. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Рарі Олені Петрівні по вул. Захисників України, 24 в с. Кавказ.
 76. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Чепурку Сергію Вікторовичу по вул. Захисників України, 11 в с. Кавказ.
 77. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Білоконю Анатолію Михайловичу, площею 0,2500 га в с. Ковалин, вул. Каласовка.
 78. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Клокову Олександру Вікторовичу.
 79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Чорній Наталії Миколаївні.
 80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарствата передачу її у приватну власність гр. Мамітько Олені Василівні.
 81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Ковалюку Роману Антоновичу.
 82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Івлеву Юрію Олександровичу.
 83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Гаврилишину Олексію Олексійовичу.
 84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Сдобнову Григорію Вячеславовичу.
 85. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Александрову Володимиру Борисовичу.
 86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Руденко Ганні Анатоліївні.
 87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Кудренку Олександру Федоровичу.
 88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Щоткіній Аліні Віталіївні.
 89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Мурину Ярославу Мирославовичу.
 90. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Локтєву Володимиру Григоровичу.
 91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Карандіну Олегу Михайловичу.
 92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Зубець Віті Віталіївні.
 93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарствата передачу її у приватну власність гр.Видолобу Артему Володимировичу, площею 0,2500 га в с. Ковалин, вул. Дригуча.
 94. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарствата передачу її у приватну власність гр.Іванченко Дмитру Миколайовичу площею 0,4500 га в с. Єрківці
 95. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарствата передачу її у приватну власність гр.Лук’яненко Тетяні Миколаївні площею 0,4500 га в с. Єрківці
 96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарствата передачу її у приватну власність гр.Буряку Роману Володимировичу площею 0,4616 га в с. Ковалин по вул. Каласовка
 97. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу її у приватну власність гр. Гордієнку Ігорю Григоровичу.
 98. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для городництва та передачу її в оренду гр. Перчуку Андрію Григоровичу.
 99. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель Дівичківської сільської ради Київської області для будівництва та обслуговування будівель торгівлі площею 0,0300 га по вул. Ферапонтова  та площею 0,0200 га та вул. Культури, 2 в селі Єрківці, Київської області

100.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Дівичківської сільської ради Київської області  для іншого сільськогосподарського призначення площею 0,6500 га в с. Ковалин, по вул. Центральній, Київської області

101.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення колективного садівництва та передачу її у приватну власність гр.Кінзерському Сергію Івановичу площею 0,0493 га в СТ «Меліоратор» по вул. Будівельників, 81

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора