21.12.2023

1.Про схвалення  Програми благоустрою Дівичківської сільської ради на 2024-2026 роки.

2. Про схвалення   програми підвищення енергоефективності та енергозбереження Дівичківської сільської ради на 2024-2026 роки   ДОДАТОК

3. Про схвалення  Комплексної Програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина-успішна країна» на 2024 – 2025 роки. ДОДАТОК

4. Про  схвалення  Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства  «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Дівичківської сільської ради  на 2024 рік    ДОДАТОК

5. Про схвалення  Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань  на 2024 рік

6. Про  схвалення Програми надання невідкладної  медичної допомоги  жителям Дівичківської територіальної громади на 2024 рік.    ДОДАТОК

7.Про схвалення Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини Дівичківської сільської ради на 2024 рік.

8.Про схвалення Програми розвитку фізичної культури і спорту Дівичківської сільської ради на 2024 рік.

9.Про схвалення Програми забезпечення юридичного супроводу діяльності органів місцевого самоврядування Дівичківської сільської ради на 2024рік.

10. Про  схвалення   Програми висвітлення діяльності Дівичківської сільської  ради та її виконавчих органів у друкованих та телевізійних засобах масової інформації на 2024 рік

11.Про схвалення  Програми цільового забезпечення заходів з виконання законодавства з питань військового обов’язку і військової служби,функціонування системи військового обліку, мобілізаційної підготовки та мобілізації в межах Дівичківської сільської територіальної громади  на 2024 рік

12.Про схвалення Програми організації  та проведення оплачуваних громадських робіт  по Дівичківській сільській раді на 2024рік.

13. Про схвалення Програми організації суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладене адміністративне стягнення   у вигляді виконання суспільно - корисних робіт, на території Дівичківської сільської ради на 2024 рік.

14. Про схвалення  Програми охорони навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини в Дівичківській сільській раді на 2024-2026 роки.

15. Про затвердження Програми розвитку галузі рибного господарства на території Дівичківської сільської ради на 2024-2025 роки.

16. Про схвалення  Програми соціальної підтримки ветеранів війни та членів сімей загиблих (померлих), зниклих безвісти ветеранів війни,Захисників і Захисниць  України на 2024 рік.

17. Про схвалення  Програми підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби  у військовій частині А 3085 на 2024 рік.

18. Про схвалення  Програми  «Питна вода» Дівичківської сільської ради на 2024 рік.

19. Про схвалення  переліку природоохоронних заходів на 2024 рік, що фінансуються з місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища.

20. Про схвалення Програми соціально-економічного розвитку Дівичківської сільської ради на 2024 рік.

21. Про схвалення бюджету Дівичківської сільської територіальної громади на 2024 рік та додатків до нього.    ДОДАТОК     ДОДАТОК

22. Про внесення змін до рішення № 10-02 від 09.02.2023 року «Про створення  постійно діючої топонімічної комісії при Дівичківській сільській раді»

23. Про затвердження Будівельного паспорту «Нове будівництво садового будинку з   господарськими будівлями і спорудами  в садівничому товаристві «Меліоратор», вулиця Прорізна,  Бориспільського району Київської області, вулиця Прорізна, 6 »

24. Про затвердження Будівельного паспорту «Нове будівництво садового будинку з   господарськими будівлями і спорудами  в Садівничому товаристві «Меліоратор», Бориспільського району Київської області, вулиця Прорізна, 4 ».

25. Про надання дозволу на дарування житлового будинку неповнолітній дитині, Гордіці Діані Олегівні, 28.08.2006 р. н.

26. Про надання дозволу КП «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» на видалення самосійних і порослевих дерев, що ростуть в охоронній зоні лінії електропередачі ПЛ-10кВ Л-9 «Дівички» від ЛР-36.

27. Про надання дозволу КП «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» на зрізання 17 дерев (15 беріз і 2 тополі) по вул. Миру в с. Дівички Бориспільського району Київської області

28 Про переведення особового рахунку на квартиру.

29. Про затвердження зведених кошторисних розрахунків вартості об’єкта будівництва

30. Про затвердження Інструкції  з діловодства в апараті виконавчого комітету Дівичківської  сільської ради.