11.09.2022

1. Про затвердження висновку органу опіки і піклування Дівичківської сільської ради про доцільність позбавлення батьківських прав Ярошевич С.М. відносно її дітей.
    1. Про встановлення для комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» тарифів на постачання теплової енергії для потреб установ, організацій, що фінансуються з державного чи місцевого бюджету та населення.
    2.  Про затвердження дефектних актів та зведених кошторисних розрахунків на проведення додаткових аварійних, відновлювальних робіт та експлуатаційного утримання доріг комунальної власності в населених пунктах Дівичківської сільської ради.
    1. Про погодження внесення змін на надання послуг з поточного ремонту-проведення аварійних, відновлювальних робіт та експлуатаційного утримання вулиці комунальної власності   Березова, с. Єрківці,  Бориспільського району  та затвердження корегованого дефектного акта.