Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

17 сесія

 1. Про затвердження прогнозу  бюджету Дівичківської сільської територіальної громади на 2022-2024 роки
 2. Про внесення змін до рішення №70-4-VIII від 24.12.2020 року «Про затвердження Програми соціального захисту населення « Турбота»  на 2021-2022 роки».
 3. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини Дівичківської сільської ради» на 2021 рік
 4. Про внесення змін до Програми «Поліцейський офіцер громади»  Дівичківської сільської ради Бориспільського району Київської області на 2021-2023 роки
 5. Про внесення змін до Програми запобігання  виникнення пожеж та зменшення їх наслідків на території Дівичківської сільської ради на 2020-2025 рр.
 6. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» на 2021 рік.
 7. Про надання безповоротної фінансової допомоги КП «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради»
 8. Про внесення змін до Програми відзначення державних, обласних, сільських та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Дівичківською об’єднаною територіальною громадою, здійснення представницьких та інших заходів на 2021 рік, затвердженої рішенням ради від 24.12.2020 року № 67-4-VIII
 9. Про внесення змін до рішення  Дівичківської сільської ради від 24.12.2020 року № 82-4-VIII «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2021 рік» та додатків до нього
 10. Про підготовку соціально- культурних закладів до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.
 11. Про затвердження штатних розписів закладів освіти Дівичківської сільської ради.
 12. Про затвердження структури та штатного розпису Ташанського центру обслуговування пенсіонерів та інвалідів Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Студениківської сільської ради
 13. Про надання дозволу КНП «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради на списання основних засобів.
 14. Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів від багатоквартирних житлових будинків на території військового містечка по вул. Артилеристів с. Дівички
 15. Про затвердження зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта будівництва
 16. Про внесення змін до рішення Ковалинської сільської ради № 107-13-V від 18.09.2007 року «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують права власності на земельну ділянку гр. Дузь В.О.» в частині передачі у спільну сумісну власність земельної ділянки площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Ковалин по вул. Поліській, буд. 5.
 17. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) ПІДПРИЄМСТВУ ОБ’ЄДНАННЯ ГРОМАДЯН «НАВЧАЛЬНО-СПОРТИВНА БАЗА «ПЕРЕЯСЛАВЛЬ» ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА «КОЛОС» АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області.
 18. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Зозулі Віктору Васильовичу на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області.
 19. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кизубу Василю Івановичу на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області.
 20. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Кизуб Ганні Сергіївні на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області.
 21.  Про внесення змін  до рішення  № 841-19-VII від 13 вересня 2019 року «Про надання дозволу на виготовлення технічної документації щодо встановлення (відновлення)  меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 22. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Ломаці Світлані Василівні на території Дівичківської сільської ради Київської області.
 23. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Фроловій Ірині Олександрівні для колективного садівництва площею 0,0750 га, ділянка № 54, по вул. Сосновій, 2а в СТ «Мрія» на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради  Київської області.
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Головку Андрію Андрійовичу площею 0,0039 га, ділянка № 78 по вул. Артилеристів, в с. Дівички.
 25. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Шульзі Тетяні Василівні площею 2,0000 га в с. Дівички.
 26. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Хильку Миколі Івановичу площею 0,0700 га в с. Дівички, вул. Садова.
 27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Федоренку Владиславу Олександровичу площею 0,8999 га, в с. Ковалин.
 28. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Штефан Катерині Федорівні, площею 0,2500 га, в с. Ковалин, вул. Центральна, 13.
 29. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Неїжко Світлані Михайлівні, площею 0,1200 га, в с. Дівички, вул. Сонячна
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Винограду Івану Кириловичу, площею 0,2500 га, в с. Ковалин, вул. Хутірська, 13.
 31.  Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Рижову Миколі Івановичу, площею 0,2500 га, в с. Єрківці, вул. Мисливська, 19.
 32. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Брагіній Марії Сергіївні, площею 0,2500 га, в с.Стовп’яги, пров. Шкільний, 3.
 33. Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо  встановлення (відновлення)  меж земельних  ділянок в натурі (на місцевості) гр. Харченку Петру Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Єрковецького старостинського округу Дівичківської сільської ради  Київської області площею 3,5529 га (пай ділянка № 614).
 34. Про надання дозволу  на проведення робіт по поточному ремонту пам’ятника в с. Дівички по вул. Миру 59А на братській могилі воїнам, загиблим у Другої Світової війні

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора