A A A K K K
для людей із порушенням зору
Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

48 сесія

 1. Про затвердження звіту про роботу комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради за 3 місяці 2023 року .

Додаток

 1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради за I квартал 2023 року.

Додаток

 1. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану Комунальної установи «Трудовий архів» Студениківської сільської ради,  Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Циблівської сільської ради за І квартал 2023 року.
 2. Про затвердження звіту про  фінансову діяльність Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини  Дівичківської сільської ради» за І квартал 2023 року.

Додаток

 1. Про затвердження звіту про фінансово-господарську діяльність комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» за  І квартал 2023 року.

Додаток

 1. Про затвердження звіту про виконання бюджету Дівичківської сільської територіальної громади за  І квартал 2023 року.

Додаток

Додаток

 1. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Дівичківської сільської територіальної громади на 2022-2026 роки, затвердженої рішенням Дівичківської сільської ради № 1083-22-VІІІ від 23 грудня 2021 року (зі змінами).
 2. Про внесення змін до Програми надання невідкладної медичної допомоги жителям Дівичківської сільської територіальної громади на 2023 рік, затвердженої рішенням Дівичківської сільської ради № 1491-38-VIII від 23.12.2023 року.

Додаток

 1. Про внесення змін до Програми благоустрою Дівичківської сільської ради на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 18.11.2021 року №975-20-VIIІ.
 2. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» на 2023 рік.
 3. Про внесення змін до  програми підвищення енергоефективності та енергозбереження Дівичківської сільської ради на 2021-2023 роки затвердженої рішенням від 26.01.2021 №129-6-VIII.

Додаток

 1. Про внесення змін до Програми «Питна вода» Дівичківської сільської ради на 2023 рік.
 2. Про внесення змін до  Програми охорони навколишнього середовища, раціонального використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини в Дівичківській сільській раді на 2021-2023 роки.

Додаток

 1. Про внесення змін до  переліку природоохоронних заходів на 2023 рік, що фінансуються з місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища.
 2. Про створення фонду охорони навколишнього природного середовища Дівичківської сільської територіальної громади, затвердження Положення про фонд охорони навколишнього природного середовища Дівичківської сільської територіальної громади та Порядок планування і використання коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Дівичківської сільської територіальної громади.
 3. Про надання безповоротної фінансової допомоги комунальному підприємству «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради».
 4. Про затвердження Програми фінансової підтримки розвитку архівної справи у Бориспільському районі на 2023 рік.

Додаток

 1. Про передачу коштів у вигляді міжбюджетного трансферту з бюджету Дівичківської сільської територіальної громади  до районного бюджету Бориспільського району.
 2. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради від 23.12.2022 року №1514-38-VIIІ «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2023 рік та додатків до нього» (із наступними змінами).
 3. Про внесення змін до   Положення про службові відрядження в межах України та за кордон працівників Дівичківської сільської   ради.

Додаток

 1. Про внесення змін до Статуту Комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» та затвердження його в новій редакції.
 2. Про внесення змін до штатного розпису комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради».
 3. Про виділення одноразової грошової допомоги Дзюбі Наталії Йосипівні.
 4. Про виділення одноразової грошової допомоги Гарібяну Василю Костянтиновичу
 5. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради від 23.12.2023 року №1525-38–VIII «Про  використання власного транспортного засобу для виконання службових поїздок».
 6. Про взяття на баланс земельних ділянок комунальної власності.
 7. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності площею 1,2000 га кадастровий номер 3223387201:03:003:0073 за цільовим призначенням для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення по вул. Дружби в с. Стовп’яги Бориспільського району Київської області на три нерівнозначні земельні ділянки.
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної власності орієнтовною площею 18,0000 га, для ведення особистого селянського господарства (вид угідь – багаторічні насадження) з метою подальшого продажу права оренди на земельних торгах, яка розташована в с. Ковалин Бориспільського району Київської області.
 9. Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Дівичківської сільської ради площею 1,1615 га для іншого сільськогосподарського призначення по вул. Зоряній, буд. 45-а в с. Єрківці Бориспільського району Київської області.
 10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу в с. Кавказ Бориспільського району Київської області.
 11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Дівичківській сільській раді для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування по вул. Зоряній в с. Єрківці Бориспільського району Київської області.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Манзюк Катерині Олексіївні по вул. Заводській, буд. 19 в с. Єрківці, Бориспільського району, Київської області.
 13. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Бойко Оксані Іванівні по вул. Сонячній, буд. 24 в с. Дівички, Бориспільського району, Київської області.
 14. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Видолобу Василю Андрійовичу по вул. Сонячній, буд. 30 в с. Дівички, Бориспільського району, Київської області.
 15. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Домотенко Марині Юріївні по вул. Молодіжній, буд. 3 в с. Ковалин, Бориспільського району, Київської області.
 16. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Роману Володимиру Васильовичу по вул. Хутірській, буд. 11 в с. Ковалин, Бориспільського району, Київської області.
 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Яремі Наталії Василівні по вул. Миру, буд. 49 в с. Веселе, Бориспільського району, Київської області.
 18. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її у приватну власність гр. Кондратенку Олексію Петровичу на території Єрковецького старостинського округу  Дівичківської сільської ради Бориспільського району  Київської області.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора