16.08.2023

1.Про схвалення звіту про  виконання бюджету Дівичківської сільської територіальної громади  за   I півріччя  2023 року

2.Про призупинення діяльності Ковалинської початкової школи

3.Про надання дозволу  на виготовлення проектно-кошторисної документації та виконання будівельних робіт на об’єктах Дівичківської сільської ради

4.Про затвердження  зведених кошторисних розрахунків вартості об’єкта будівництва

5.Про затвердження Паспорту прив’язки Тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності (торгівля м’ясними та ковбасними  виробами власного виробництва ТМ «П’ятачок»)

6.Про надання дозволу на підключення до електромережі магазину  «П’ятачок »

7.Про затвердження Містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкту будівництва «Нове будівництво велосипедної доріжки з тротуаром по вул. Центральна та частині вул.  Шкільна в с. Ковалин Бориспільського району Київської області"

8. Про затвердження адрес

9.Про затвердження Паспорту прив’язки Тимчасової споруди для здійснення підприємницької діяльності  ТОВ «МИЗА»