Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

14 сесія

 1. Про затвердження Плану дій сталого енергетичного розвитку і клімату(ПДСЕРК).
 2. Про встановлення місцевих податків та зборів на 2022 рік  на території Дівичківської сільської ради.
 3. Про затвердження Програми з регулювання чисельності безпритульних тварин у населених пунктах Дівичківської сільської територіальної громади  на 2021-2022 роки.
 4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини Дівичківської сільської ради» на 2021 рік.
 5. Про внесення змін до рішення №70-4-VIII від 24.12.2020 року «Про затвердження Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2021-2022 роки».
 6. Про внесення змін до комплексної Програми розвитку системи  освіти Дівичківської сільської ради
 7. Про внесення змін до  Програми забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий і нецукровий діабет жителів, які проживають на території Дівичківської сільської  на 2021 рік
 8. Про внесення змін до  Програми підвищення спроможності  та поліпшення умов несення служби  у військовій частині А 3085 на 2021рік
 9. Про надання безповоротної фінансової допомоги Комунальному підприємству «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради
 10. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради №58-4-VIII від 24.12.2020 року  «Про затвердження штатного розпису  Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини Дівичківської сільської ради» (зі змінами)
 11. Про внесення змін до рішення  Дівичківської сільської ради від 24.12.2020 року № 82-4-VIII «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2021 рік» та додатків до нього.
 12. Про затвердження Положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти Дівичківської сільської ради
 13. Про перепрофілювання (зміну типу) та зміну найменування Єрківецького навчально- виховного об’єднання «Заклад загальної середньої освіти І –ІІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Дівичківської сільської ради на Єрківецьку гімназію Дівичківської сільської ради
 14. Про внесення змін до Положення про старосту Дівичківської сільської ради
 15. Про виконання Плану роботи сільської ради за І півріччя 2021 року та затвердження Плану роботи сільської ради на ІІ півріччя 2021 року.
 16. Про подання проекту на ДФРР про будівництво (ІІ черга) «Центру безпеки» та придбання автомобіля для функціонування Центру.
 17. Про виділення одноразової грошової допомоги Орловій Валентині Михайлівні.
 18. Про виділення одноразової грошової допомоги Мартиченко Марині Юріївні
 19. Про взяття на облік активів раніше не врахованих в баланс
 20. Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, що надається в оренду ТОВ «УКРТАУЕР» для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій (код КВЦПЗ 13.01) площею 0,0100 га, кадастровий номер 3223383200:04:002:0001 на території Єрковецького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 21. Про надання дозволу ТОВ «УКРТАУЕР» на укладення договору оренди на земельну ділянку комунальної власності кадастровий номер 3223383200:04:002:0001 площею 0,0100 га на території с. Єрківці, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 22. Про надання дозволу ФГ «Бебешко В.І.» на укладення договору оренди на земельну ділянку комунальної власності кадастровий номер 3223383200:05:001:0040 площею 3,0000 га на території Єрковецького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області, терміном на 1 рік.
 23. Про продовження терміну дії рішень «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки із земель комунальної власності для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд» в с. Кавказ, Київської області
 24. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Охобі Ніні Михайлівні площею 0,0500 га для колективного садівництва по вул. Лісна,  22 в СТ «Меліоратор» на території Дівичківської сільської ради Київської області.
 25. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Негрей Олегу Віталійовичу площею 0,0600 га для колективного садівництва по вул. Будівельників, 50 в СТ «Меліоратор» на території Дівичківської сільської ради Київської області.
 26. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чабан Тетяні Вікторівні площею 0,1200 га для індивідуального садівництва на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області
 27. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чабан Нелі Олександрівні площею 0,1200 га для індивідуального садівництва на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області.
 28. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Чабану Олександру Григоровичу площею 0,1200 га для індивідуального  садівництва на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області.
 29. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Кизуб Любові Миколаївні площею 0,2500 га по вул. Шевченка, 140 в с. Стовпяги.
 30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Доброскоку Миколі Григоровичу та Доброскок Вікторії Миколаївни, площею 0,2500 га по вул. Польовій, 19 в с. Кавказ
 31. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Бєлоєдовій Марині Миколаївні площею 0,0047 га по вул. Артилеристів в с. Дівички.
 32. Про наданнядозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Ничипорчуку Юрію Олексійовичу площею 0,0075 га по вул. Артилеристів в с. Дівички.
 33. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Куркіну Віктору Геннадійовичу площею 0,0041 га по вул. Артилеристів в с. Дівички.
 34. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації масивів земель сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва площею 0,2231 га кадастровий номер 3223384100:03:001:0035 по вул. Центральній, 31 в с. Ковалин, на території Дівичківської сільської ради Київської області.
 35. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Руденко Ганні Анатоліївні.
 36. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Резніку Миколі Андрійовичу.
 37. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Бойку Валерію Михайловичу
 38. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Головку Олександру Миколайовичу
 39. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Івахну Михайлу Петровичу.
 40. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Демену Михайлу Олексійовичу.
 41. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Головку Миколі Миколайовичу.
 42. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Яремі Світлані Олександрівні
 43. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для колективного садівництва та передачу її у приватну власність гр. Постернак Тетяні Олександрівні по вул. Вишнева, 5 в СТ «Мрія» на території Дівичківської сільської ради.
 44. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для колективного садівництва та передачу її у приватну власність гр. Баран Ірині Олександрівні по вул. Окружна, 11 в СТ «Меліоратор» на території Дівичківської сільської ради.
 45. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.  Чорноуську Олександру Миколайовичу.
 46. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.  Бішкіру Григорію Івановичу.
 47. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.  Мазур Тетяні Миколаївні.
 48. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.  Погрібному Руслану Вікторовичу.
 49. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.  Вороні Анатолію Петровичу.
 50. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.  Ващуку Миколі Миколайовичу
 51. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Мельник Валентині Георгіївні.
 52.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Гордієнко Євгенії Ігорівні.
 53. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Груднині Володимиру Сергійовичу.
 54. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Міщенку Павлу Вікторовичу.
 55. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Мельнік Олені Миколаївні.
 56. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Каранді Ользі Олександрівні.
 57. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Бобир Анні Вікторівні.
 58. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Морозу Олегу Володимировичу.
 59. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Федорову Дмитру Олександровичу.
 60. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Мельніку Сергію Володимировичу.
 61. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуальних гаражів гр. Вдовенку Олександру Михайловичу.
 62. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її у приватну власність гр. Щирому Василю Євгенійовичу на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області
 63. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її у приватну власність гр. Кириченко Марії Мефодіївні на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора