Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

2 засідання 15.12.2020

1.Про затвердження тарифів з водопостачання та з водовідведення Київському квартирно-експлуатаційному управлінню.

2.Про схвалення змін до Програми землеустрою на території Дівичківської сільської ради на 2020-2022 роки затвердженої рішенням сільської ради № 969-22-VII від 03.12.2019 року.

3.Про схвалення змін до комплексної Програми розвитку освіти Дівичківської сільської ради Переяслав-Хмельницького району на 2020-2021 роки.

4.Про розподіл обсягу міжбюджетних трансфертів з обласного бюджету Київської області до сільського бюджету Дівичківської сільської ради на 2020 рік.

5.Про схвалення Програми забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий і нецукровий діабет жителів, які проживають на території Дівичківської сільської  на 2021 рік.

6.Про схвалення Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань  на 2021 рік

7.Про схвалення Програми фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини Дівичківської сільської ради» Переяслав-Хмельницького району на 2021 рік.

8.Про схвалення Програми відзначення державних, обласних, сільський та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Дівичківською об’єднаною територіальною громадою, здійснення представницьких та інших заходів на 2021 рік.

9.Про схвалення Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини Дівичківської сільської ради на 2021 рік.

10.Про схвалення Програми розвитку фізичної культури і спорту Дівичківської сільської ради на 2021 рік.

11.Про схвалення Програми соціального захисту населення "Турбота" на 2021-22 роки.

12.Про схвалення Програми організації та проведення оплачуваних громадських робіт по Дівичківській сільській раді на 2021рік.

13.Про схвалення Програми забезпечення юридичного супроводу діяльності органів місцевого самоврядування  Дівичківської сільської ради на 2021 рік.

14.Про схвалення Програми благоустрою Дівичківської сільської ради  на 2021-2023 роки.

15.Про схвалення Програми соціально-економічного розвитку Дівичківської сільської ради на 2021 рік

16.Про схвалення проекту рішення «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2021 рік».

17.Про внесення змін до складу  органу приватизації житлового фонду Дівичківської сільської ради.

18.Про внесення змін до складу  комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Дівичківської сільської ради.

19.Про затвердження нового складу комісії з питань обстеження зелених насаджень на території Дівичківської сільської ради.

20Про створення комісії по обстеженню закладів комунальної власності сільської ради з питань проведення ремонтних робіт.

21.Про затвердження Порядку переведення житлових  приміщень (квартир) і житлових будинків (або їх частин) у нежитлові  та переведення нежитлових приміщень, нежитлових будинків до житлового фонду в Дівичківській сільській раді.

22.Про виділення одноразової грошової допомоги Митрофаненко Любові Валентинівні

23.Про виділення одноразової грошової допомоги на поховання Самойленко Ірині Володимирівні

24.Про виділення одноразової грошової допомоги ГорбатюкТетяні Миколаївні

25.Про надання дозволу Школьній Таїсі Василівніна продаж 1/3 частки квартири у будинку 2-Ж по вулиці Ферапонтова у с. Єрківці Переяслав-Хмельницького району Київської області, що належить малолітній дитині, Школьній Аріадні Олександрівні, та 1/3 частки квартири у будинку 2-Ж по вулиці Ферапонтова у с. Єрківці Переяслав-Хмельницького району Київської області, що належить малолітній дитині, Школьній Каріні Олександрівні.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора