Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Інформація про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності Дівичківською сільською радою

Рішення Дівичківської сільської ради №1185-23-VІІІ "Про затвердження звіту про здійснення    державної регуляторної політики  у сфері господарської діяльності  Дівичківською сільською радою  у 2021 році

 

Звіт

про здійснення державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності Дівичківської сільської ради у 2021 році

Упродовж  2021 року реалізація державної регуляторної політики Дівичківською сільською  радою здійснювалась у межах, у порядку та у спосіб, що встановлені Конституцією та законами України, зокрема Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» (далі-Закон). 

Повноваження щодо контролю реалізації державної регуляторної політики сільською радою покладені на постійну комісію ради з питань          планування фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, підприємництва, сфери послуг та інвестиційної діяльності. 

          План діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Дівичківської сільської  ради та її виконавчого комітету на 2021 рік був затверджений рішенням сільської ради 29 грудня 2020 року №119-5-VІІІ. До цього рішення вносилися зміни рішенням №380-8-VIII від 18.03.2021 року. Дані рішення були оприлюднені на офіційному сайті Дівичківської сільської ради.    

До плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів було включено:

  1. Про встановлення місцевих податків і зборів на 2021 рік    
  2. Про затвердження «Порядку розміщення тимчасових споруд(ТС) торговельного, побутового, соціально-культурного чи іншого призначення для здійснення підприємницької діяльності на території Дівичківської сільської ради».

На виконання вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, представників громадськості, оприлюднювався проект регуляторного акту та аналіз його регуляторного впливу.       

Для здійснення моніторингу результативності регуляторних актів був складений план-графік проведення повторних відстежень регуляторних актів Дівичківською сільською радою на 2021 рік.

У 2022 році Дівичківською сільською радою планується надалі проводити роботу по виконанню плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора