Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

54 сесія

 

 1. Про дострокове припинення повноважень старости Єрківецького старостинського округу Дівичківської сільської ради Гича М.М.
 2. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради №1498-38-VIII від 23.12.2022 року “Про затвердження Програми соціального захисту населення “Турбота” на 2023-2024 роки”.
 3. Про внесення змін до Комплексної програми розвитку освіти Дівичківської сільської територіальної громади на 2022-2026 роки (із змінами).
 4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства  «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини Дівичківської сільської ради»  на 2023 рік.

Додаток

 1. Про встановлення вартості харчування в закладах освіти Дівичківської сільської ради.

Додаток

     Додаток

     Додаток

 1. Про безоплатне харчування учениці Стовп’язької  гімназії  Падило Аміни Юріївни.
 2. Про затвердження штатних розписів закладів освіти Дівичківської сільської ради.
 3. Про внесення змін до Програми благоустрою Дівичківської сільської ради на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 18.11.2021 року №975-20-VIIІ.
 4. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради» на 2023 рік
 5. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради від 23.12.2022 року №1514-38-VIIІ «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2023 рік та додатків до нього» (із наступними змінами).
 6. Про виділення одноразової грошової допомоги Клеку Олександру Ярославовичу.
 7. Про виділення одноразової грошової допомоги Самійленко Світлані Михайлівні.
 8. Про виділення одноразової грошової допомоги Мечковському Петру Петровичу
 9. Про виділення одноразової грошової допомоги Самарському Денису Івановичу.
 10. Про надання дозволу на списання бібліотечного фонду.
 11. Про надання дозволу на списання основних засобів.
 12. Про створення  комісії з розгляду питань щодо  надання компенсації для відновлення окремих категорій об’єктів нерухомого майна, розташованого в Дівичківській сільській територіальній громаді знищеного та/або пошкодженого внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією російської федерації, та затвердження її  Положення.

Додаток

Додаток

 1. Про включення майна до Переліку першого типу та надання дозволу на передачу майна в оренду на аукціоні.
 2. Про упорядкування назв пам’яток історії.
 3. Про  збільшення первісної вартості основних засобів,  що перебувають на балансі Дівичківської сільської ради.
 4. Про  взяття на баланс  внутрішньо-квартального проїзду  між вулицею Зоряна та вул. Молодіжна і мережу вуличного освітлення  вул. Історична с. Кавказ Бориспільського району Київської області.
 5. Про надання дозволу КНП «Переяславська багатопрофільна лікарня  інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради,Ташанської сільської ради, Дівичківської  сільської ради, Циблівської сільської ради на списання основних засобів.
 6. Про розроблення проекту землеустрою щодо встановлення меж території Дівичківської сільської територіальної громади Бориспільського району Київської області.
 7. Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Дівичківської сільської ради площею 13,5000 га кадастровий номер 3223387200:06:003:0167 для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (угіддя - сіножаті) на території Стовп’язького старостинського округу Бориспільського району Київської області.
 8. Про проведення земельних торгів у формі електронного аукціону з продажу права оренди земельної ділянки комунальної власності Дівичківської сільської ради кадастровий номер 3223384100:03:001:0037 площею 18,0000 га  для ведення особистого селянського господарства (угіддя – багаторічні насадження) в с. Ковалин Бориспільського району Київської області.
 9. Про передачу на правах оренди земельної ділянки комунальної власності для іншого сільськогосподарського призначення по вул. Дружби, буд. 4-А, в с. Дівички, Бориспільського району, Київської області гр. Бірюліній Олені Валеріївні, гр. Сєдіну Анатолію Олексійовичу, гр. Сегеді Сергію Васильовичу, гр. Кабановій Ользі Григоріївні, гр. Кабановій Катерині Юріївні, гр. Кабанову Владиславу Юрійовичу, гр. Кабановій Аліні Юріївні, гр. Кабановій Інні Георгіївні.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Левковській Надії Павлівні по вул. Шевченка, буд. 146 в с. Стовп’яги, Бориспільського району, Київської області.
 11. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Шевченко Катерині Антонівні по вул. Новій, буд. 16/3 в с. Веселе, Бориспільського району, Київської області.
 12. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу їх у приватну власність гр. Прокопенко Ніні Петрівні на території  Ковалинського старостинського округу Дівичківської сільської ради Бориспільського району  Київської області.
 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» гр. Черненко Валентині Анатоліївні, що розташована в с. Дівички Бориспільського району Київської області, площею 0,1000 га, кадастровий номер 3223382001:01:012:0005.
 14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється із земель «для ведення особистого селянського господарства» на землі «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)» гр. Сичу Сергію Васильовичу, Сичу Вячеславу Васильовичу, що розташована в с. Стовп’яги Бориспільського району Київської області, площею 0,3336 га, кадастровий номер 3223387201:03:007:0148.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора