Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

22 сесія

 1. Про внесення змін до Програми землеустрою на території Дівичківської сільської ради на 2020-2022 роки, затвердженої рішення сільської ради  №969-22-VIII від 03.12.2019 року.
 2. Про внесення змін до Програми благоустрою Дівичківської сільської ради на 2021-2023  роки, затвердженої рішенням сільської ради від 18.03.2021 року №374-8 –VIII.
 3. Про внесення змін до рішення №70-4-VIII від 24.12.2020 року «Про затвердження Програми соціального захисту населення «Турбота» на 2021-2022 роки».
 4. Про внесення змін до Програми з регулювання чисельності безпритульних тварин у населених пунктах Дівичківської сільської територіальної громади на 2021-2022 роки, затвердженої рішення № 668-14-VIII від 13.07.2021 року.
 5. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів, забезпечення екологічної безпеки життєдіяльності людини в Дівичківській сільській раді на 2021-2022 роки, затвердженої  рішенням  №74-4-VIII від 24.12.2020 року.
 6. Про внесення змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини Дівичківської сільської ради» на 2021 рік.
 7. Про внесення змін до рішення  Дівичківської сільської ради від 24.12.2020 року № 82-4-VIII «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2021 рік» та додатків до нього.
 8.  Про затвердження структури та загальної чисельності апарату  Дівичківської сільської ради та виконавчих органів ради.
 9. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради №735-15-VIII від 26.08.2021 року «Про затвердження штатного розпису апарату Дівичківської сільської ради та виконавчих органів ради».
 10. Про затвердження штатного розпису  апарату   Дівичківської сільської ради та виконавчих органів ради
 11. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради №58-4-VIII від 24.12.2020 року  Про затвердження штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини Дівичківської сільської ради».
 12. Про затвердження штатного розпису Комунального некомерційного підприємства «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини Дівичківської сільської ради».
 13. Про затвердження штатного розпису Комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство Дівичківської сільської ради».
 14. Про затвердження штатних розписів закладів та установ освіти Дівичківської сільської ради.
 15. Про затвердження штатного розпису працівників  сільських будинків культури та працівників сільських бібліотек        Дівичківської сільської ради.
 16. Про затвердження проекту договору про співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради.
 17. Про вступ до складу засновників комунальної установи «Переяслав-Хмельницький трудовий архів» Бориспільської районної ради.
 18. Про надання згоди на співробітництво територіальних громад у формі спільного фінансування (утримання) Комунальної установи «Трудовий архів» Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради  та Циблівської сільської ради.
 19. Про затвердження Програми  розвитку Комунальної установи  «Трудовий архів» Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради  та Циблівської сільської ради на 2022 рік.
 20. Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства  «Амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Дівичківської сільської ради  на 2022 рік.
 21. Про затвердження Програми безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань  на 2022 рік.
 22. Про затвердження Програми надання невідкладної медичної допомоги  жителям Дівичківської територіальної громади на 2022 рік
 23.  Про затвердження Комплексної Програми розвитку  освіти Дівичківської сільської територіальної громади на 2022-2026 рр.
 24. Про затвердження Програми відзначення державних, обласних, сільських та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Дівичківською територіальною громадою, здійснення представницьких та інших заходів на 2022 рік.
 25. Про затвердження Програми розвитку культури, мистецтва та охорони культурної спадщини Дівичківської сільської ради на 2022 рік.
 26. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту Дівичківської сільської ради на 2022 рік.
 27. Про затвердження Програми забезпечення юридичного супроводу діяльності органів місцевого самоврядування Дівичківської сільської ради на 2022 рік.
 28. Про затвердження Програми  «Питна вода» Дівичківської сільської ради на 2022 рік.
 29. Про затвердження Програми підвищення спроможності  та поліпшення умов несення служби  у військовій частині А 3085 на 2022рік.
 30. Про затвердження Програми підвищення спроможності  та поліпшення умов несення служби  у військовій частині А 2399 на 2022рік.
 31. Про затвердження Програми забезпечення публічного порядку, зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян та профілактики правопорушень на території Дівичківської сільської ради Київської області на 2022 рік.
 32. Про затвердження Програми організації  та проведення оплачуваних  громадських робіт  по Дівичківській сільській раді на 2022 рік.
 33. Про затвердження Програми організації суспільно-корисних робіт для порушників, на яких судом накладене адміністративне стягнення   у вигляді виконання суспільно - корисних робіт, на території Дівичківської сільської ради на 2022 рік.
 34. Про затвердження Програми територіальної оборони Дівичківської сільської ради на 2022 рік.
 35. Про затвердження Програми фінансування заходів з відбору громадян району на військову службу за контрактом, призову на строкову військову службу та мобілізаційної підготовки на території Дівичківської сільської територіальної громади на 2022 рік.
 36. Про затвердження переліку природоохоронних заходів на 2022 рік, що фінансуються з місцевого фонду охорони навколишнього природного середовища.
 37. Про затвердження Програми соціально-економічного розвитку Дівичківської сільської ради на 2022 рік.
 38. Про передачу у 2022 році до бюджету Переяславської міської територіальної громади коштів на засадах міжбюджетного трансферту для Комунального некомерційного підприємства «Переяславська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Переяславської міської ради, Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради.
 39. Про передачу у 2022 році до бюджету Циблівської сільської територіальної громади коштів на засадах міжбюджетного трансферту для комунальної установи «Трудовий архів» Студениківської сільської ради, Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради та Циблівської сільської ради.
 40. Про передачу у 2022 році до бюджету Ташанської сільської територіальної громади коштів на засадах міжбюджетного трансферту для Ташанського центру соціального обслуговування пенсіонерів та  інвалідів Ташанської сільської ради, Дівичківської сільської ради, Студениківської сільської ради.
 41. Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2022 р
 42. Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення   Дівичківської сільської ради.
 43. Про затвердження Положення про виконавчий комітет Дівичківської сільської ради.
 44. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг   Дівичківської сільської ради у новій редакції.
 45. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів у сфері господарської діяльності на 2022 рік.
 46. Про  використання власного транспортного засобу для виконання службових поїздок.
 47. Про скасування рішення № 904-21-VІІ від 30.10.2019 р.«Про розгляд заяви ТОВ «КЕГ-ТЕПЛО» щодо затвердження тарифів».
 48. Про встановлення ліміту витрат бензину для службового автомобіля Дівичківської сільської ради.
 49. Про виділення одноразової грошової допомоги Андріяш Галині Володимирівні.
 50. Про розроблення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки площею 14,5419 га, із земель запасу на цільове призначення – для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.
 51. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з «для іншої житлової забудови для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», площею 0,2500 га по вул. Центральній,9 в с. Ковалин, Київської області.
 52. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється з «для іншої житлової забудови для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови» на «для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», площею 0,0500 га по вул. Центральній,9 в с. Ковалин, Київської області.
 53. Про скасування рішення Дівичківської сільської ради № 223-06-VІІІ від 26.01.2021 року в частині надання дозволу гр. Глобі Дмитру Анатолійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва індивідуального гаража.
 54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Марченко Надії Миколаївні по вул. Шкільній в с. Ковалин, Київської області.
 55. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Манзюк Ірині Віталіївні по вул. Шкільній в с. Ковалин, Київської області.
 56. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Денисюку Олександру Леонтійовичу по вул. Москаленка в с. Ковалин, Київської області.
 57. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Білокінь Аліні Олександрівні по вул. Польовій в с. Ковалин, Київської області.
 58. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Андрієвському Григорію Миколайовичу по вул. Москаленка в с. Ковалин, Київської області.
 59. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) гр. Стеценко Ларисі Вячеславівні по вул. Дригучій в с. Ковалин, Київської області.
 60. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для колективного садівництва гр. Лимаренку Юрію Миколайовичу по вул. Інтернаціональній, 15 в СТ «Меліоратор» на території Стовп’язького старостинського округу, Дівичківської сільської ради, Київської області.
 61. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Чорноуську Віктору Миколайовичу в с. Дівички, Київської області.
 62. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Митрофаненку Сергію Юрійовичу в с. Дівички, Київської області.
 63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Чорноуську Олександру Вікторовичу в с. Дівички, Київської області.
 64. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Андріяшу Юрію Юрійовичу в с. Єрківці, Київської області
 65. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Горєлкіну Євгену Миколайовичу в с. Єрківці, Київської області.
 66. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кизубу Євгенію Миколайовичу в с. Стовп’яги, Київської області.
 67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Даниленку Олександру Сергійовичу по вул. Лесі Українки в с. Стовп’яги, Київської області.
 68. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Яковченко Аллі Іванівні в с. Стовп’яги, Київської області.
 69. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва індивідуального гаража гр. Бордею Анатолію Володимировичу.
 70. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок виконавчому комітету Дівичківської сільської ради за цільовим призначенням земельні ділянки запасу на території Стовп’язького старостинського округу Дівичківської сільської ради Київської області.
 71. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки виконавчому комітету Дівичківської сільської ради для ведення товарного сільськогосподарського виробництва по вул. Садовій, 16-г в с. Єрківці, Київської області.
 72. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки виконавчому комітету Дівичківської сільської ради для іншого сільськогосподарського призначення по вул. Зоряній, 45-а в с. Єрківці, Київської області.
 73. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування виконавчому комітету Дівичківської сільської ради для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення (нове будівництво парку «Дружба») по вул. Дружби в с. Стовп’яги, Київської області.
 74. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій та передачу в оренду ТОВ «лайфселл» в с. Кавказ Київської області.
 75. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Ригульській Любові Павлівні по провул. Вузькому, буд. 15 в с. Веселе, Київської області.
 76. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Щоці Володимиру Івановичу по вул. Набережній, буд. 29 в с. Єрківці, Київської області.
 77. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Максименко Світлані Володимирівні по вул. Березовій, буд. 32 в с. Єрківці, Київської області.
 78. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Перчуку Григорію Петровичу по вул. Сонячній, буд. 40 в с. Дівички, Київської області.
 79. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) та передачу її у приватну власність гр. Демидко Інні Віталіївні по вул. Гірській, буд. 12 в с. Ковалин, Київської області.
 80. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та передачу її у приватну власність гр. Ломаці Світлані Василівні на території Дівичківської сільської ради Київської області
 81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)та передачу її у приватну власність гр. Зелик Надії Миколаївні по вул. Лісовій, буд. 79 в с. Дівички, Київської області.
 82. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення колективного садівництва та передачу її у приватну власність гр. Кулінічу Дмитру Васильовичу по вул. Польовій, 18 в СТ «Мрія» на території Дівичківської сільської ради Київської області.
 83. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення колективного садівництва та передачу її у приватну власність гр. Зінченко Оксані Миколаївні по вул. Зеленій, 7 в СТ «Меліоратор» на території Дівичківської сільської ради, Київської області.
 84. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення колективного садівництва та передачу її у приватну власність гр. Свербуті Володимиру Володимировичу по вул. Медичній, 13 в СТ «Меліоратор» на території Дівичківської сільської ради Київської області.
 85. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Саленку Вадиму Сергійовичу на території Дівичківської сільської ради Київської області.
 86. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Самсоненко Аліні Сергіївні по вул. Ковалинській в с. Ковалин, Київської області.
 87. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Самсоненку Роману Сергійовичу в с. Ковалин, Київської області.
 88. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Самсоненко Наталії Іванівні по вул. Хутірській в с. Ковалин, Київської області.
 89. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Роману Сергію Івановичу по вул. Хвойовій в с. Ковалин, Київської області.
 90.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Максименко Світлані Володимирівні по вул. Березовій в с. Єрківці, Київської області.
 91. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну  власність гр. Щоці Володимиру Івановичу в с. Єрківці, Київської області.
 92. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Зелик Надії Миколаївні в с. Дівички, Київської області.
 93. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Зелику Сергію Сергійовичу в с. Дівички, Київської області.
 94. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Самборському Володимиру Валерійовичу по вул. Миру в с. Дівички, Київської області.
 95. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Форостовській Ользі Михайлівні в с. Веселе, Київської області.
 96. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Матюку Михайлу Никифоровичу в с. Веселе, Київської області.
 97.  Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Вороні Анатолію Петровичу в с. Ковалин, Київської області
 98. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Манзюк Катерині Олексіївні в с. Єрківці, Київської області
 99. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Мусієнко Віті Миколаївні  в с. Дівички, Київської області.
 100. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр. Конон Олесі Андріївні в с. Ковалин, Київської області
 101. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства та передачу її у приватну власність гр.Єрьоміній Світлані Анатоліївні в с. Єрківці, Київської області.
 102. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу її у приватну власність гр. Чумак Валентині Іванівні.
 103. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу її у приватну власність гр. Семенцовій Олені Іванівні.
 104. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва індивідуальних гаражів та передачу її у приватну власність гр. Літвіну Олегу Петровичу

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора