60 сесія

1. Про затвердження старости Єрківецького старостинського округу Дівичківської сільської ради.
  2. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради №13-2-VIII від 18.11.2020 року «Про утворення виконавчого комітету Дівичківської сільської ради,  визначення його чисельності та затвердження персонального складу» (зі змінами).
  3. Про затвердження Програми по забезпеченню охорони публічного порядку, зміцненню правопорядку, охорони прав і свобод громадян та профілактики правопорушень на території Дівичківської  сільської ради на 2024 рік.
  4. Про внесення змін до  Програми захисту населення на території Дівичківської сільської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природнього характеру на 2023-2026 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 25 жовтня  2023 року № 1981-56-VIII.  ДОДАТОК     ДОДАТОК
  5. Про внесення змін до рішення Дівичківської сільської ради від 23.12.2022 року №1514-38-VIIІ «Про бюджет Дівичківської сільської територіальної громади на 2023 рік та додатків до нього» (із наступними змінами)