ДОВІДКИ

Види довідок та перелік документів,

Необхідних для їх оформлення

1. Видача довідки про реєстрацію місця проживання (форма 13):

- паспорт особи, що звернулася за довідкою;

- реєстраційний номер облікової картки платника податків.

2. Видача довідки про фактичне місце проживання (проживання без реєстрації):

- паспорт особи, що звернулася за довідкою.

- акт обстеження від депутата

3. Видача довідки про реєстрацію місця проживання малолітньої дитини (форма 13):

- паспорт законного представника;

- свідоцтво про народження дитини.

4. Видача довідки про склад сім’ї або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку осіб (форма 3):

- видається у відповідності до Постанови Ради Міністрів Української РСР і Української республіканської ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470 «Про затвердження Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», Постанови Кабінету Міністрів України від 23.07.2008 № 682 «Деякі питання реалізації Закону України «Про житловий фонд соціального призначення»:

- свідоцтва про народження неповнолітніх дітей зареєстрованих на даній житловій площі

- паспорти всіх зареєстрованих осіб на даній житловій площі;

- паспорт особи, що звернулася за довідкою

- технічний паспорт будинку або квартири;

- документ, що посвідчує право власності на об’єкт нерухомості.

5. Видача довідки про відсутність зареєстрованих малолітніх та неповнолітніх осіб у житловому приміщенні/будинку:

- паспорт особи, що звернулася за довідкою.

6. Видача довідки з місця реєстрації та про наявність пічного опалення в будинку/або кухонного вогнища на твердому паливі/громадян, які зареєстровані в населених пунктах Дівичківської сільської ради:

- паспорт особи, що звернулася за довідкою.

7. Видача довідки про реєстрацію місця проживання разом із померлим на день його смерті:

видається у відповідності до п.2.11 Постанови Правління Пенсійного фонду України від 25.11.2005 № 22-1 «Про затвердження Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» (зі змінами):

- свідоцтво про смерть.

8. Видача довідки про останнє місце реєстрації померлого:

- свідоцтво про смерть.

9. Видача виписки з погосподарської книги:

- паспорт особи, що звернулася за довідкою.

10.  Характеристика згідно запиту відповідних органів та заяв громадян (довільної форми) :

здійснюється щодо відповідного переліку документів. Термін розгляду даного звернення регулюється Законом України «Про звернення громадян»:

- паспорт особи, що звернулася;

- витяг про державну реєстрацію права власності на нерухоме майно;

- документи, що підтверджують факти, зазначені в заяві (довідка з місця роботи, навчання, лікування тощо та інші належні документи).

11. Видача довідки про наявність та розмір земельної частки (паю):

- паспорт особи, що звернулася за довідкою;

- документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника.

12. Видача довідки про членство в особистому селянському господарстві:

- паспорт особи, що звернулася за довідкою;

- документ, який підтверджує повноваження діяти від імені заявника.