14.10.2024

1.Про надання статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів, малолітній дитині Шатову Тимофію Геннадійовичу

2.Про початок опалювального сезону 2024/2025 року в Дівичківській сільській  територіальній громаді.

3.Про затвердження Паспорту прив’язки на Тимчасову споруду для провадження підприємницької діяльності в с. Єрківці Бориспільського району Київської області по вулиці Молодіжній біля будівлі старостату.

4.Про переведення особового рахунку у зв’язку зі смертю власника особового рахунку

5.Про продовження терміну дії  Паспорту прив’язки ТОВ «МИЗА» (38888259) встановлення тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності в адміністративних межах села Дівички Київської області Бориспільського району, вул. Сонячна.

6.Про зміну/коригування адреси

7.Про зміну/коригування адреси