Ковалинське НВО : "Школа-наш дім, а ми- господарі в нім"

Дата: 12.04.2018 12:57

«Школа майбутнього повинна найповніше

використовувати для гармонійного розвитку людини

все, що дає природа… Уже через це ми повинні

берегти  і поповнювати природні багатства, які  маємо»

В.О.Сухомлинський

Розпочався двомісячник із благоустрою . Вся шкільна родина Ковалинського НВО  бере активну участь у цій важливій справі. Учні, вчителі та технічні працівники докладають всіх зусиль щодо прибирання прилеглої території школи та її озеленення.

Плідно та результативно пройшла трудова операція 11 квітня «Школа – наш дім, а ми господарі в нім». Звичайно ж, приємно те, як відповідально поставилися до даного заходу учні. Це означає, що розмови, години спілкування вчителів не проходять безслідно.

Були впорядковані, приведені до належного естетичного та санітарного стану територія школи, спортивні майданчики.