Всеукраїнська акція «Зробимо країну чистою

Дата: 24.04.2018 12:18

Щорічно 21 квітня проходить Всеукраїнська акція «Зробимо країну чистою». Жодного разу не залишаються від цього заходу осторонь учні та працівники Дівичківського НВО.

Всі учні 20 квітня з великим задоволенням зібралися на подвір’ї школи, щоб отримати завдання для  роботи. Учні 5-6 класів активно працювали в сільському парку, 7-11класи – прибирали центральну дорогу, що веде в село.

Учні 10-11 класів дістався найскладніший і найбрудніший об’єм роботи біля зупинки.  Здивувало те, що дорослі люди, які спостерігали за роботою дітей, ще й насміхалися. Прикро, що дорослі смітять, а прибирають діти.

Люди! Задумайтеся над тим, що ми робимо і як. Народна мудрість гласить: «Чисто там, де не смітять!» давайте починать, в першу чергу, із самих себе.Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису