«Чорнобиль. У  призмі часу»

Дата: 27.04.2018 09:01

Щороку ми вшановуємо пам'ять тих, завдяки кому було зупинено поступ грізного радіаційного смерчу.  Але забуваємо про десятки тисяч людей, які жили там і досі не оговталися від того, що були змушені покинути рідні оселі, могили рідних, позбутися свого коріння і немов птахи відлетіти до інших країв. Сьогодні  минає 32 роки з того чорного дня, коли час поділився на «до» і «після» аварії на Чорнобильській атомній електростанції, в результаті чого покинутими залишилися 81 населений пункт та виселили понад  91 тисячу людей , що мешкали в Київській та Житомирській областях. 26 квітня  стовп’язька земля традиційно засвідчила свою шану тим людям, що жили і працювали в осиротілому поліському краї, хто був поряд з бідою в ту трагічну годину, хто віддав молодість свою, життя і здоров’я для порятунку людей і рідної землі, хто ще довгий час проживав на території, забрудненій радіацією, провівши мітинг на тему «Чорнобиль. У  призмі часу».   Вшанували  пам'ять про ті дні і розділили сум людей, які змушені були покинути рідний дім, разом із жителями села та колективом НВО,   староста села Стовп’яги Тетяна Тонконог, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та наслідків Чорнобильської катастрофи Олександр Гопанчук, головний спеціаліст відділу з питань  надзвичайних ситуацій та наслідків Чорнобильської катастрофи Надія Мель, головний спеціаліст з питань мобілізаційної роботи Олена Роман та начальник відділу культури Переяслав-Хмельницької районної державної адміністрації Анна Скляренко.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису7Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису