Калиновий дзвін

Дата: 14.05.2018 08:35

4 травня 2018 року вихованці дитячої вокальної студії «Орфей» Дівичківського НВО взяли участь у відбірковому турі фестивалю «Таланти твої, Переяславщино!», конкурсу дитячої творчості «Яскраві діти України» - конкурс виконавців народної пісні «Переяславщина співуча», який відбувся в приміщенні РБК м. Переяслава – Хмельницького.

За результатами конкурсу вихованці зайняли наступні місця:

І місце:  Маринчук Сніжана (10 клас)

ІІ місце: 1. Дует Полив’яний Єгор та Яковенко Анжеліка (4 клас)

2. Гурт «Срібні дзвоники»

Бадяшина Марія (4 клас);

Бордей Вікторія (4 клас);

Гоменюк Анастасія (4 клас);

Лозко Софія (2 клас);

Неїжко Дарина (2 клас);

Яковенко Анжеліка (4 клас);

Яковенко Мар’яна (2 клас);

3. Дует «Як Сестри» Антипенко Анастасія, Морозовська Вікторія (6 клас)

4. Тріо «Струни дитинства» Антипенко Анастасія, Морозовська Вікторія, Біловоленко Катерина (6 клас)

5.Квартет «Орфей» (6 клас), Антипенко Анастасія, Морозовська Вікторія, Біловоленко Катерина, Гордіца Діана.

ІІІ місце: 1. Поливяний Єгор (4 клас);

2. Морозовська Вікторія (6 клас);

3. Біловоленко Катерина (6 клас);

4. Дует «Вдад  і Мері» (д/с) Івахненко Марія, Івахненко Владислав.

5. Тріо «Дівчата» Бадяшина Марія (4 клас), Гоменюк Анастасія (4 клас), Лозко Софія (2 клас).

Вітаємо переможців!!!!!!!