5 річниця танцювального колективу «Фаворит»

Дата: 14.05.2018 11:01

5 травня 2018 року у Ковалинському НВО відбувся святковий концерт приурочений 5 річчю утворення танцювального колективу «Фаворит». Свято  обєднало всіх, хто має відношення до закладу освіти. До святкової програми ювілейного концерту увійшли кращі номери учнів. Програма заходу була дуже різноманітною. Танці виконували не тільки учні закладу, а й вчителі.

На святі були присутні  поважні гості:

Девко Тимофій Петрович- голова Дівичківської ОТГ;

Шаблієнко Наталія Анатоліївна – начальник відділу освіти, охорони здоров’я, молоді і спорту, культури, туризму та соціального захисту населення Дівичківської ОТГ;

Голубенко Людмила Миколаївна – спеціаліст відділу освіти, охорони здоров’я, молоді і спорту, культури, туризму та соціального захисту населення Дівичківської ОТГ;

Манзюк Віталій Іванович –староста.

Звичайно, не обійшлося без подарунків та щирих привітань.

Бурхливими оплесками глядачі супроводжували виступи всіх учасників і слова вдячності лунали на адресу керівника танцювального колективу «Фаворит», Олійник Вікторії Вікторівни.

Зі словами вдячності та з піднесеним настроєм глядачі прощались з учасниками святкового дійства