Змагання з футболу

Дата: 14.05.2018 13:58

12 травня на стадіоні в с.Дівички у рамках чемпіонату Переяслав-Хмельницького району з футболу відбувся матч між командами с.Світанок та "Дніпро"(Дівички).

Незважаючи на погодні умови, обидві команди продемонстрували вболівальникам,які прийшли підтримати               команду,чудову командну гру,техніку та майстерність.Матч видався насиченим та завершився з рахунком 8:1.У грі                                        відзначились: Тютюнник Віталій (3 голи),Демчук Владислав (1 гол),Герасько Ігор (1 гол),                                        Голуб Дмитро (1 гол),Митрофаненко Сергій (1 гол),Іващенко Василь (1 гол).

Хлопці, ми вами пишаємось!Так тримати!