Щотижнева робоча нарада

Дата: 22.05.2018 14:49

21.05.2018 р. відбулася щотижнева робоча нарада під головуванням сільського голови Девка Т.П., у якій взяли участь заступник, секретар,старости, керівники та працівники структурних підрозділів Дівичківської сільської  ради  з приводу проблемних питань, які виникають під час виконання своїх функціональних обов’язків.  В ході наради обговорено питання про покрашення благоустрою в населених пунктах.  Також йшлось про організацію та проведення культурно- масових заходів на території  ради. Було обговорено й питання щодо інвентаризації  земель у   Дівичківській сільській раді.

За результатами обговорених питань сільським головою дано доручення:

рекомендовано старостам за підтримки підприємств та організацій навести та підтримувати належний санітарний стан територій населених пунктів,

підготуватися  до відзначення 27.05.2018 р.   Дня села Стовп’яги,

підготуватися до відзначення 01.06.2018 р.  Міжнародного дня захисту дітей,

провести інвентаризацію та перевірку використання усіх земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення, розташованих в адміністративних межах населених пунктів,

підготувати документацію публічних закупівель і висвітлити їх на сайті Прозоро.

По закінченню наради сільський голова наголосив на тому ,що бажаного результату у досягненні якості та надійності роботи громади можна досягти лише тоді, коли чітко спланувати роботу.