Св'ято з нагоди закінчення першого класу в Дівичківському НВО « ЗЗСО І – ІІІ ступенів - ЗДО»

Дата: 25.05.2018 12:20

У травні, коли розцвітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас два великі свята, що йдуть поруч: День Матері та День сім’ї та з нагоди закінчення 1 класу для дорогих наших мам, тат, бабусь, дідусів   23  травня 2018 року вчитель початкових класів Дівичківського НВО « ЗЗСО І – ІІІ ступенів  - ЗДО» Петрик Світлана  Василівна  разом зі своїми вихованцями підготувала та провела ранок «Наше свято». На згадку про свято рідні першокласників прийняли участь у конкурсі  « Оригінальна буква», а також  кружляли у вальсі(слова Лесі Українки « Рання весна», музика Віктора Захарченка) разом зі своїми дітками. Поряд з привітаннями для батьків  діти співали пісень: «Першокласники», « Зяблик», «Сидів у лузі коник», « Алфавіт», виконували флешмоб до казки Івана Франка « Фарбований лис», згадали відомих українських  письменників- Лесю Українку, Тараса Шевченка, Івана Франка та їхні твори, розповідали веселі вірші Платона Воронька.Свято принесло  весняний настрій і залишило приємні спомини про навчання.