Св'ято останнього дзвоника в Стовп'язькому НВО « ЗЗСО І – ІІІ ступенів - ЗДО»

Дата: 25.05.2018 15:37

Промайнув іще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника. І для учнів, і для вчителів це чудова шкільна традиція, тепле родинне свято, яке не можна нічим замінити. По - сімейному теплим,  традиційно яскравим і барвистим.

На шкільному  подвір'ї зібралися усі учні школи… Поруч з ними їх найрідніші люди: батьки, дідусі та бабусі, які пишаються своїми дітьми… Адже останній дзвоник — велике загальношкільне свято, яке  підводить риску, ставить крапку в багаторічному навчальному марафоні з усіма його уроками , контрольними роботами та домашніми завданнями.