День захисту дітей в Ковалинському НВО "ЗЗСО І-ІІ ст. ЗДО"

Дата: 01.06.2018 10:48

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято стало символом дитячої щирої радості та надії на майбутнє. Адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та мали усі умови для всебічного розвитку. Діти – то майбутнє нашої країни, яке має бути щасливим.

Дитинство - найніжніший та найщасливіший час у житті кожної людини. Кожен день наповнений новими відкриттями та пригодами. А у пам`яті залишаються тільки найяскравіші спогади.

Святкування Міжнародного дня захисту дітей у Ковалинському НВО залишиться в пам’яті дітей надовго.

У програмі свята були веселі та цікаві конкурси, веселі пісні, мультивікторини.

Зі святом дітлахів привітали:  директор НВО  Світлана  Руденко та староста села  Манзюк  Віталій.

Вже традиційно наші діти на святі смакували морозивом та солодощами.