«День Квітів» у пришкільному мовному таборі « Веселка»

Дата: 08.06.2018 09:03

У пришкільному мовному таборі « Веселка» Дівичківського НВО «ЗЗСО І-ІІІ ступенів – ЗДО»

7 червня пройшов  чудовий день – День Квітів з метою заохочення дітей до творчості, розвитку мовлення, мислення, а також з метою виховання любові і шанобливого ставлення до природи рідного краю, особливо до квітів.

В цей день було організовані і проведені наступні виховні справи:

• олективне свято «Бал квітів»;
  • одина спілкування :«Як народжуються квіти і рослини»;
  • онкурс «Парад квіткових масок-корон»;
  • англійське заняття- «Make decorations from flowers»;
  • виставка картин «Улюблені квіти»;
  • виставка дитячих робіт на подану тематику з квілінгу;
  • виставка «живих» букетів .

В цей день працював гурток з образотворчого  мистецтва «Чарівний пензлик» під керівництвом Беззубець Любов Степанівни та гурток декоративно-прикладного мистецтва «Магічні пальчики» під керівництвом Проніної Марини Анатоліївни. З учнями школи під час роботи гуртків було створено виставку «Чарівні букети» та проведено цікаве заняття з квілінгу.