«День рідного краю»

Дата: 06.06.2018 09:23

У рідному краї серце співає.

Одна Україна і двох не буває.

Місця, де вродились ми,- завжди святі:

Хто рідну оселю свою забуває,

Той долі не знайде в житті.

З метою формування почуття патріотизму ,національної свідомості у вихованців пришкільного мовного табору «Веселка», а також з метою навчити дітей бути уважними до природи рідного краю, до рослин-символів, виховувати любов до українських традицій, до національних символів України та до природи 5 червня був проведений День рідного краю.
       Керівник табору Сумченко Оксана Миколаївна разом з вихователями загонів організували та провели народознавче свято українських традицій  «Ми є діти українські!»та годину спілкування «Найбільше свято Держави».
       В цей день працював гурток з образотворчого  мистецтва під керівництвом Беззубець Любов Степанівни, тому  вихованці табору прийняли активну участь у конкурсі аплікацій та пластилінових виробів на тему: «Символи рідного краю».