Представники партії "УКРОП" привітали команду "Дніпро" Дівички з перемогою

Дата: 10.06.2018 09:56

Переяславщина – спортивний край, гордістю якого є проведення футбольних турнірів пам’яті. Починаючи із 1965 року, на Переяславщині проводиться  футбольний турнір пам’яті видатного земляка Героя Радянського Союзу Івана Кравченка. Спочатку він проходив на міському стадіоні у Переяславі-Хмельницькому, а протягом останніх 10 років відбувається на батьківщині героя- стадіоні Студениківської школи, де свого часу з футбольним м’ячем ганяв Іван Кравченко. Цьогоріч участь у турнірі взяли п’ять футбольних команд : команда з села Велика Каратуль, «Солонці» міста Переяслава-Хмельницького, «Темп» села Переяславське, «Гранд» села Студеники, «Дніпро» села Дівички.

Кубок Кравченка відкрив офіційний початок футбольного сезону у Переяслав-Хмельницькому районі. У фіналі футбольна команда «Дніпро» села Дівички із рахунком 4:1 перемогла команду «Гранд» села Студеники. Призовим фондом турніру були кошти від обласної партії «УКРОП».

9 червня відбувся матч між командами села Пологи Яненки та «Дніпро» села Дівички.

На початку гри представники партії «УКРОП»-  помічник першого заступника обласної ради Майбоженка В.В.  Борис Іващенко, заступник обласної партії «УКРОП» Сергій Кандауров, депутати Дівичківської сільської ради Костянтин Ядченко, Владислав Федоренко та голова Дівичківської сільської ради Тимофій Девко  привітали футболістів з перемогою. Вітання були не тільки словом, а й врученням грошової премії в розмірі 15 тисяч гривень, двох футбольних м’ячів та  подарунків.

Після нагородження, відбувся матч 5-го туру Чемпіонату Першої ліги Переяслав-Хмельницького району, в якому наша команда без додаткових зусиль перемогла команду села Пологі-Яненки з рахунком 4-0.

Голи забивали: Котляр Євген, Герасько Ігор, Демчук Ярослав, автогол.

Наступна гра відбудеться 16 червня о 17.00  в с. Дівички.  Змагатимуться  командами  "Дніпро" та  "Дем'янці-2" . Запрошуємо вболівальників підтримати наших футболістів!