Народний аматорський колектив «Калинонька» Єрковецького будинку культури неодноразово підтверджує високе звання «народного»

Дата: 11.06.2018 08:56

Кожні три роки в Переяслав-Хмельницькому РБК відбувається хвилююча подія для народних колективів району.  В присутності  глядачів та компетентного журі, вони підтверджують своє високе звання «народний». 10 червня 2018 року колектив «Калинонька» Єрковецького СБК успішно складає іспит – підтвердження. «Калинонька» - є гордістю нашого села. Я знаю кожного, хто співає в цьому колективі. Це високодуховні й патріотично налаштовані люди різних професій.

Звичайно, у кожному селі є клуб (будинок культури) та свій співочий колектив, але не всюди можна  побачити таку професійну роботу. І як результат визнання фаховості колективу – присвоєння йому високого звання «народного».  Громада села Єрковці  вітає всіх учасників колективу та бажає творчого натхнення, сили для продовження  вашої справи нести радість людям, даруючи  пісню.

Староста села Єрковці М.В. Юрченко