У Єрковецькій бібліотеці живуть казки...

Дата: 13.06.2018 10:03

Дитинство це чарівна, казкова пора, пора мрій і сподівань. Звичайно, що всі казки «живуть» у бібліотеці. Вже стало доброю традицією в перші літні дні проводити екскурсію до Єрковецької сільської бібліотеки для учнів пришкільного табору місцевої школи. З великою радістю зустріли малечу у бібліотеці. У музейній кімнаті діти  здійснили  подорож у часи наших прадідусів і прабабусь. Вони побачили старовинні коромисло і ціп, сито із шкіряною основою і макітру, глечик, горщик, глиняну миску і дерев’яні ложки. Зацікавили малечу ляльки-мотанки двох видів. До всього цього і багато чого іншого діти могли  доторкнутися, відчути «дух поколінь». Ну а потім всі поринули у «дух поезії», провівши літературну п’ятихвилинку «Українські поети – дітям». Сільський бібліотекар ознайомила маленьких користувачів книгозбірні із дитячою поезією рідного краю, а діти доповнили розповідь читанням своїх улюблених віршів. По декілька творів продекламували Ніна та Даша Катеринюк, Кіріл та Софія Василенко, Ілля Долженко, Кіріл Мар’ясов, Руслан Найверт, Діана Васюхно. Звучали твори Т.Г. Шевченка, Л. Українки, Л.Глібова, І. Франко, М. Рильського, Г. Чубач та ін..

Читаючи твори українських поетів ми стаємо мудрішими, освіченішими, пишаємось тим, що народилися на цій святій Українській землі.

Ольга Шульга

сільський бібліотекар