Вітаємо дільничого офіцера поліції Голуба Дмитра Володимировича з професійним святом

Дата: 19.06.2018 08:28

Прийміть найщиріші привітання з нагоди Вашого професійного свята!

Ви – представник найпершої і найважливішої ланки правоохоронних органів, найбільш наближені до людей, до їх проблем, болю, тривог.

Служба дільничного потребує надзвичайної професійності і самовіддачі, вміння розуміти складні життєві ситуації, соціальні конфлікти. Щодня ви забезпечуєте спокій і правопорядок на своїй дільниці, і, безперечно, від Вашої  роботи   залежить безпека і порядок у нашій громаді, в районі та державі в цілому.

Нехай Ваша мужня і самовіддана праця знаходить щиру вдячність і довіру в серцях людей.

Нехай у Вашій родині завжди панують радість, достаток і злагода!  Бажаємо  Вам міцного здоров’я, щастя, миру, успіхів у почесній роботі.