КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Футбол

Дата: 08.07.2018 09:25
Кількість переглядів: 670

В суботу, 7 липня, в с. Єрківці відбувся останній тур першого кола в рамках Чемпіонату району Першої ліги з футболу.

В цьому турі зустрілися 2 команди нашої об'єднаної територіальної громади — "Нива" (Єрківці) та "Дніпро" (Дівички).

З перших хвилин гра була рівною, але в першому ж таймі господарі поля відзначилися забитим голом та після цього більше володіли м'ячем та атакували, чим гості. Однак дніпряни не розгубилися та влучним пострілом зі штрафного зрівняли рахунок. До фінального свистка гості забили ще 3 голи.

"Дніпро" (Дівички) перемагають з рахунком 1-4 в заключному матчі першого кола та мають в своєму запасі 24 очки, що виводить їх на перше місце разом з командою з с. Дем'янці.  Кількість очок однакова, але "Дем'янці-2" мають одну гру в запасі.

Друге коло чемпіонату розпочнеться 21 липня.