19 липня відбулось установче засідання робочої групи проекту «Поліція в громаді – запорука порядку» .Спільний проект Громадської жіночої організації «Надія» та Дівичківської ОТГ.

Дата: 20.07.2018 13:52

Проект впроваджується за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF)  Проекту підтримки підготовки поліцейських (PTAP), що реалізовується в Україні компанією «Агрітім Канада Консалтинг Лтд» за фінансової підтримки уряду Канади.

В заході взяли  участь представники громадських організацій,  адміністрації громади, освіти, культури. Результатом колективної  роботи стало випрацювання плану роботи на період проведення проекту та шляхи залучення широкого кола жителів громади до участі та співпраці.