Дівичківська територіальна громада
КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Соціальний захист населення

Дата: 20.08.2018 15:50
Кількість переглядів: 787

Фото без опису

Шановні жителі Дівичківської сільської ради !
Для покращення соціального захисту населення, моніторингу якості надання соціальних послуг сесією Київської обласної ради було прийнято 2 програми.

 Для участі у бюджетному фінансуванні програм документи треба надати до Переяслав – Хмельницького  управління соціального захисту населення . Кабінет 3.2.

 Програма стосується таких категорій громадян:
1.Комплексна програма соціальної підтримки в Київській області учасників АТО та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2018-2020 роки
Фінансування заходів Програми, з урахуванням внесених змін (розпорядження від 19.07.2018 №410) здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету в І етап, в саме:
- У 2018 році – 96825,0 тис. грн.
- У 2019 році – 32999,0 тис. грн
- У 2020 році – 35609,9 тис грн.
Бюджетні кошти спрямовуються на виплату матеріальної допомоги особам зареєстрованим в Київській області, які відносяться до наступних категорій:
1. Сім’ї військовослужбовців, учасників АТО, які знаходяться в складних життєвих обставинах;
2. Учасники АТО, які належать до осіб з інвалідністю внаслідок війни відповідно до статті 7 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
3. Учасники АТО, які належать до учасників бойових дій відповідно до статті 6 ЗУ «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;
4. Сім’ї військовослужбовців, які загинули в зоні АТО;
5. Члени сімей Героїв Небесної Сотні;
6. Військовослужбовців, які підписали контракт на проходження служби в зона АТО, сім’ї яких знаходяться в складних життєвих обставинах;
7. Особи, які отримали тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності;
8. Особи, які отримали тілесні ушкодження середньої тяжкості під час участі у Революції Гідності;
9. Особи, які отримали легкі тілесні ушкодження під час участі у Революції Гідності.
Для отримання матеріальної допомоги заявником подається наступний пакет документів:
1. Заява на ім’я голови Комісії
2. Ксерокопія паспорта та ідентифікаційного коду
3. Довідка про безпосередню участь а АТО, або посвідчення учасника бойових дій
4. Реквізити для переказу коштів
5. Заява на ім’я голови комісії від інших родичів (матері, батька, дружини, повнолітніх дітей, братів, сестер, які зареєстровані на території Київської області) про не заперечення отримання матеріальної допомоги заявником
6. Акт обстеження матеріально-побутових умов сім’ї, якщо допомога надається сім’ї, яка опинилась в складних життєвих обставинах (акт повинен надати ваш депутат по округу)
7. Виписки епікриз, заключення ВЛК, довідка про обставини травми або копія посвідчення інваліда війни, в разі надання допомоги особі з інвалідністю
8. Копія посвідчення «Постраждалий учасник Революції Гідності».

2.Київська обласна цільова програма соціальної підтримки в Київській області людей з інвалідністю на 2017-2020 роки
Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок коштів обласного бюджету в І етап, а саме:
- У 2018 році – 11513,10 тис. грн
- У 2019 році - 11513,10 тис. грн
- У 2020 році - 11513,10 тис. грн.
Бюджетні кошти спрямовуються на виплату адресної грошової допомоги особам, які зареєстровані в Київській області, в тому числі:
1. Адресна грошова допомога призначається у розмірі прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність станом на 01 січня поточного року, в якому надається адресна грошова допомога, якщо розмір сукупного доходу особи з інвалідністю у місяці, що передує місяцю звернення, не перевищує 2-х прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність станом на 01 січня поточного року, в якому надається адресна грошова допомога;
2. В разі звернення сім’ї, яка складається з 2-х та більше осіб з інвалідністю, допомога призначається на кожну особу з інвалідністю, яка входить до складу сім’ї;
3. Реабілітації дітей з інвалідністю із захворюванням ДЦП (використання коштів, передбачених з обласного бюджету для здійснення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю із захворюванням ДЦП на оплату послуг в центрах реабілітації в розмірі середньої вартості таких послуг, яка становить до 6,0 тис. грн) – 6000 грн. 
Для отримання Одноразової щорічної адресної грошової допомоги, члени, які складаються з 2-х та більше осіб з інвалідністю, одинокі особи з інвалідністю, особи з інвалідністю по зору та слуху І та ІІ група або їх законні представники та здійснення заходів із реабілітації дітей з інвалідністю за кошти обласного бюджету за кошти обласного бюджету при департаменті соціального захисту населення Київської облдержадміністрації, наступний пакет документів:
1. Заява на голови Комісії на отримання адресної грошової допомоги;
2. Копія паспорта та ідентифікаційного коду;
3. Копія пенсійного посвідчення або посвідчення отримувача державної соціальної допомоги;
4. Копія довідки МСЕК про встановлення інвалідності;
5. Реквізити рахунку для переказу коштів;
6. Довідка про доходи;
7. Довідка про склад сім’ї №204.
Для здійснення реабілітаційних заходів, Департамент на підставі рекомендацій індивідуальної програми реабілітації дітей з інвалідністю із захворюванням ДЦП та заяви (у довільній формі) батьків або законних представників забезпечує направлення таких дітей до відповідних реабілітаційних установ, які мають відповідний кваліфікований штат працівників та матеріально-технічну базу.
Вартість Реабілітаційних заходів визначається центром реабілітації, окремо для кожної дитини з інвалідністю із захворювання ДЦП відповідно до індивідуальної програми реабілітації та побажань батьків або законних інтересів.
Гранична вартість Реабілітаційних заходів за рахунок коштів обласного бюджету для однієї дитини з інвалідністю із захворюванням ДЦП не повинна перевищувати 6 тис. грн.
Оплата Реабілітаційних заходів Департаментом на підставі актів виконаних робіт відповідно до договору про надання реабілітаційних заходів, укладеного з реабілітаційною установою або центром реабілітації.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора