З Днем Державного прапора України!

Дата: 23.08.2018 08:38

У повазі до національних символів, до числа яких належить і Державний прапор, проявляються громадянська самосвідомість, вміння і готовність об'єднати сили і подолати будь-які перешкоди, вирішити завдання будь-якої складності. Саме в цьому полягає правжній патріотизм, любов до своєї великої Батьківщини, гордість за свою історію.
За відносно невеликий період становлення України, державний прапор став відомий у всьому світі.
           Сьогодні від кожного з нас залежить, щоб це визнання тільки зміцнювалося. Динамічний розвиток економіки, зростання оборонного потенціалу, твердість і впевненість у міжнародній політиці, істотне підвищення якості життя та добробуту громадян - все це визначає авторитет нашої країни, авторитет державної символіки.
           Бажаю всім нам бути гідними пам'яті наших співвітчизників, які працею, здоров'ям і своїм життям створювали славу і велич Державного прапора країни!
           Зі святом вас, дорогі українці!