З днем незалежності України

Дата: 23.08.2018 09:54

Шановна громадо!

Сердечно вітаю Вас із найбільшим святом нашої держави — Днем Незалежності України!

Низько вклоняюсь усім, хто вкладає у розвиток України працю та інтелект, хто боронить і захищає її від ворога, хто примножує її багатство і славу.

Переконаний, вороги України зазнають поразки. Впевненості у перемогу надають нам подвиги батьків, дідів, наша героїчна історія. Українські борці за свободу не скорилися, не припинили боротьбу, а гордо несли синьо-жовтий прапор Незалежності.

У своїх молитвах згадаймо у цей величний день всіх тих, яких уже немає з нами, але духовна присутність яких надає нам сили і віри у світле майбутнє нашої  України.

Від душі бажаю миру на нашій землі, єдності, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах. Хай невичерпним буде джерело нашої віри, надії й любові до України! Нехай Господь береже Україну і українців!

З повагою, сільський голова Тимофій Девко