Вересень зібрав у класах Єрківецьких школярів

Дата: 11.09.2018 09:46

Початок нового навчального року, здавалося б, звичайна щорічна подія, але для вчителі, учнів та батьків цей осінній день постає в пам’яті відлунням першого шкільного дзвоника. День знань – це щось більше ніж просто початок нової пори року – осені. Для більшості дітей цей день – справжнє свято. Свято нових знань, зустрічі з шкільними друзями та вчителями, які покажуть їм нові незвідані куточки Країни знань. Для першокласників цей навчальний рік стане першим, для випускників – останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям.
 Хочеться вірити, що цейдень назавжди залишиться у пам’яті учнів, а школа стане для них другою домівкою. Хай же щастить школярам у всьому, а вчителі обов’язково зроблять все можливе, щоб зробити години перебування учнів у школі веселими, корисними і продуктивними!Фото без описуФото без описуФото без опису