Хто з фізкультурою на «ти», в житті досягне він мети, бо в спорті — міць та сила і для душі, й для тіла.

Дата: 12.09.2018 13:55

Спорт – це здоров’я! Учні Єрківецького НВО люблять День здоров’я і спорту. Особливо чекали на нього і цього року. 7 вересня в школі відбувся спортивно-розважальний захід «Спорт, молодість, здоров’я».

Діти та вчителі, не приховуючи емоцій, брали активну участь у спортивному святі.

Сценарій спортивно-розважального заходу був продуманий з урахуванням того, щоб всі учасники отримали від свята тільки позитивні емоції та задоволення.

Із великим ентузіазмом учні готувались до заходу і виготовили цікаві емблеми, прапорці, галстуки, учили девізи.

Після представлення команд кожен учасник узяв участь у різноманітних естафетах, перевірив свою влучність, спритність, виконуючи забавні завдання, які насправді були не такими вже й простими і вимагали гарної фізичної підготовки.

Всі були неперевершені, веселі, спритні, кмітливі.

Вчителі на власному прикладі показували дітям, як вони займаються спортом, долучаючи учнів до здорового способу життя.

Кожен, хто був учасником, отримав заряд бадьорості і зміцнив своє здоров’я. результати змагань свідчать про те, що всі діти дружать із фізкультурою та спортом. А перемогла як завжди дружба!