"Олімпійські надії" Дівичківської громади

Дата: 13.09.2018 14:22

Спорт – дуже важлива складова в житті кожної людини, особливо школяра. Тому дуже важливо формувати навички здорового способу ще в підлітковому віці.
В Дівичківській громаді цій проблемі приділяють виняткового значення, адже розуміють, що здорова громада – запорука її успіху і життєдіяльності.
Саме з цією метою та в рамках проведення Олімпійського тижня на базі Стовп’язького НВО 12 вересня 2018 року було організовано спортивні змагання «Олімпійські надії», на які зібралися юні спортсмени 5 – 6 класів Дівичківського НВО, Єрківецького НВО та Ковалинського НВО - загалом, понад 40 дітей .
Змагання пройшли весело, цікаво і захоплююче! І місце вибороли учні Дівичківського НВО, на ІІ-му з різницею в 1 бал – вихованці Стовп’язького НВО, треті – спортсмени Єрківецького НВО. Всі діти отримали подарунки, грамоти, придбані за кошти громади.