Відзначення в Ковалинському НВО 75 річниці визволення села Ковалин від фашистських загарбників та дня партизанської слави

Дата: 21.09.2018 14:19

Війна. Просто слово. П'ять літер. Але скільки асоціацій пробуджує в нас воно! Біль, героїзм, патріотизм, туга за близькими людьми, ненависть та любов...

У вересневі  дні ковалинці  відзначають  день визволення села від німецько-фашистських загарбників. У цей славний день ми повертаємося своєю пам’яттю до тієї фашистської окупації, яка тривала до осені 1943 року. 73 років тому наш народ здобув Велику Перемогу, яка звільнила Україну від фашистського ярма.

Сьогодні ми вклоняємося і віддаємо синівську повагу і вдячність живим і полеглим у кривавих боях тієї найжорстокішої в історії людства війни ветеранам  другої світової війни за їхній героїзм і воїнську доблесть.

Ми складаємо шану всім борцям, які боролися з окупантами, за незламну стійкість і героїчний опір. Тому  пам'ять про тих, хто загинув, виборюючи волю і незалежність України на фронтах, у партизанських загонах, підпіллі, національно-визвольних формуваннях, пам'ять про тих, хто прийняв мученицьку смерть у таборах, гестапівських катівнях, від каторжної праці назавжди залишиться в наших серцях.

До відзначення 75 річниці визволення села Ковалин  від фашистських загарбників та дня партизанської слави  в нашому НВО  були проведені виховні заходи, до підготовки і проведення яких були залучені вчителі, учні та батьки.

З 17 по21 вересня  класні керівники  проводили єдиний урок мужності «Не згоїть час одвічні рани».

20 та 21 вересня педагог-організатор провела відеолекторій «У боях за Україну»  та виховний захід «Ти пам’ятай, ніколи не забудь…»Фото без описуФото без описуФото без опису