Монетизація пільг

Дата: 24.09.2018 15:28

Шановні жителі громади!

Повідомляємо, що рішенням сесії Дівичківської сільської ради   № 253-8-УІІ від 20.06.2018 року   затверджено ПОРЯДОК  надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду автомобільним транспортом у Дівичківській сільській раді відповідно до розподілу соціальної норми кількості поїздок та  встановлено    розмір щомісячної готівкової виплати  на 2018 рік для оплати проїзду усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах (крім залізничного та річкового транспорту) -     129,90 грн. ( сто двадцять дев’ять гривень дев’яносто копійок ).

Для осіб, які відповідно до законодавства мають право на пільги з оплати проїзду транспортом загального користування на міжміських маршрутах, розмір щомісячної готівкової виплати становить 155,88грн ( сто п’ятдесят п’ять гривень вісімдесят вісім копійок ).

Розмір щомісячної готівкової виплати особам з інвалідністю 1 групи або дітям з інвалідністю ( крім дітей до шести років ) становить 259,80 грн. ( двісті п’ятдесят дев’ять гривень вісімдесят копійок ).

Для осіб з інвалідністю 1,2 груп та дітей з інвалідністю ( крім дітей до шести років), які навчаються у закладах загальної середньої, професійної               ( професійно – технічної ) та вищої освіти або проходять реабілітацію, розмір щомісячної готівкової виплати становить 519,60грн ( п’ятсот дев’ятнадцять гривень шістдесят копійок )

Готівкова виплата була нарахована та проведена за липень місяць 2018  року

Відшкодування пільг (монетизація) по Дівичківській ОТГ

Відповідно до постанови КМУ №197 від 14.03.2018 року « Про надання пільг на проїзд окремим категоріям громадян автомобільним транспортом та розпорядження КОДА № 320 від 24.05.2018 року »