Семінар бібліотекарів

Дата: 03.10.2018 09:06

В умовах, коли інформація стає одним із про­відних ресурсів розвитку суспільства, активізується роль бібліотеки як інформаційного осе­редку , головним призначенням якого є фор­мування інтелектуального потенціалу держави.

На сучасному етапі цивілізації інформація охоплює дедалі біль­ше галузей і стає однією з головних людських цінностей та основним ресурсом майбутнього. Чим багатший внутрішній світ людини, тим більше можливостей форму­вання високої інформаційної культури.

2 жовтня на базі  Переяслав-Хмельницької районної дитячої бібліотеки відбувся семінар бібліотекарів на тему:

“ Бібліотека – центр розвитку, інтелектуальних та творчих здібностей, центр спілкування, дозвілля та релаксації ” присвячений Всеукраїнському Дню бібліотек

Учасники семінару розглянули питання:

- бібліотека, як осередок інформаційно-освітнього середовища:сучасні підходи ,реалії та перспективи розвитку ;

- інноваційно-бібліотечна діяльність бібліотеки :сучасні пріорітети та акценти;

- бібліотека та читач у віртуальному просторі.

У ході семінару працівники районної дитячої бібліотеки, поділилася з колегами досвідом роботи бібліотечної системи та  організації книжкових виставок – це наука чи мистецтво?!

Закінченням семінару стала краєзнавчо – екскурсійна подорож по місту.