День юриста

Дата: 08.10.2018 13:27

Шановні юристи!

Виконавчий комітет Дівичківської сільської ради вітає Вас із Днем юриста – святом, що об’єднує представників однієї з найбільш шанованих, почесних і престижних у нашому суспільстві професій.

Існування будь-якої демократичної країни не можливе без  дотримання в ній принципів правової держави. У всі часи на юристів була покладена висока місія відстоювати істину та захищати законні права та інтереси громадян.

Зараз Україна переживає важкі часи. Ми відстоюємо свій цивілізаційний європейський вибір, право жити в демократичній правовій державі, яка діє не за Законом Сили, а за Силою Закону.

Бажаємо Вам Миру, життєвої наснаги та невичерпної енергії, нових досягнень у Вашій благородній справі, мужності й непохитності. Нехай на Вашому боці завжди будуть Закон, Правда та Справедливість, а в родині панує щастя, злагода та добробут.