Семінар - тренінг вихователів закладів дошкільної освіти Дівичківської сільської ради

Дата: 17.10.2018 14:18

В  основу модернізації системи дошкільної освіти, покладено пріоритетність дошкільної ланки в єдиній національній системі неперервної освіти, а основним завданням ви­значено становлення і повноцінний розвиток життєвокомпетентної творчої особистості.

В дошкільному закладі постійно повинні створюватися сприятливі умови для підви­щення професійного рівня педагогів, оскільки сьогодення ставить нові вимоги до освітнього процесу загалом і до кожного педагога зокрема.

16 жовтня на базі Стовп’язького НВО «ЗЗСО І-ІІІ ст. - ЗДО» відбувся  семінар - тренінг вихователів закладів дошкільної освіти Дівичківської сільської ради на тему:

«Розвиток комунікативної культури  педагогів в сучасному закладі дошкільної освіти»

Завдання семінару - тренінгу

Створювати умови для розвитку комунікативної культури педагогів. Ознайомлювати з базовими положеннями теорії спілкування. Формувати навички ефективної взаємодії. Розвивати комунікативні вміння за допомогою ігрових методів навчання. Поглиблювати  та систематизувати знання педагогів щодо змісту Базового компонента, формувати їх професійні уміння щодо використання ефективних підходів для розвитку компетентності дітей дошкільного віку; вдосконалювати педагогічну майстерність вихователів. Підсилювати професійну мотивацію.

Хід семінару-тренінгу

-  Організація  діяльності  закладів дошкільної освіти , поглиблення    та систематизація знань  педагогів , щодо впровадження новітніх технологій в повсякденну роботу.

-  Психологічні аспекти організації навчально-виховного процесу у ЗДО.

- Вдосконалення педагогічної майстерності :організація  ранкових зустрічей у закладі  дошкільної освіти.

- Організована діяльність: форми освітньої роботи з дітьми   дошкільного віку та граничне  навчальне навантаження.