Постанова Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107

Дата: 18.10.2018 14:29

Постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 107 (із змінами внесеними постановою Уряду від 28 березня 2018 року № 285), затверджений Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва (далі - Порядок)Головною метою державної підтримки є стабілізація поголів’я великої рогатої худоби в Україні та стимулювання збільшення виробництва продукції тваринництва.Відповідно до Порядку Міністерство аграрної політики та продовольства України надає дотації фізичним особам за вирощування молодняка великої рогатої худоби, який народився у господарствах фізичних осіб до тринадцятимісячного віку. Тварини мають бути ідентифіковані та зареєстровані в установленому порядку.Загальний обсяг дотації за молодняк великої рогатої худоби, який може отримати фізична особа, сягає 2500 гривень із розрахунку на одну голову.

Дотація за молодняк надається за кожні чотири місяці його утримання у розмірі:

-                 за період від 1 до 5 місяців — 300 гривень за голову;

-                 за період від 5 до 9 місяців — 700 гривень за голову;

-                 за період від 9 до 13 місяців — 1 500 гривень за голову.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру тварин у господарствах фізичних осіб, які відносяться до вашої територіальної громади (села, селища, міста), утримується 75 голів корів, від яких може бути отримано приплід.Державна підтримка має бути спрямована якомога більшій кількості фізичних осіб для заохочення їх зберігати молодняк великої рогатої худоби та вирощувати його до вищих відгодівельних кондицій.Враховуючи викладене, просимо адресно поінформувати власників тварин про можливість отримання такої дотації листівками, зразок яких додається.Для проведення ідентифікації та реєстрації тварини відповідно до вимог чинного законодавства, власник тварини - фізична особа повинна звернутись до державної лікарні ветеринарної медицини за місцем проживання.Відповідно - територіальна громада (сільська, селищна, міська рада) для отримання інформації про кількість ідентифікованого та зареєстрованого в установленому порядку поголів’я молодняка станом на відповідну дату поточного року у розрізі фізичних осіб - власників тварин має звернутись до відокремленого структурного підрозділу державного підприємства «Агентство з ідентифікації і реєстрації тварин» в Київській області [(044) 205-47-08, 501-22-45].