Дата: 19.10.2018 14:32

ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРИЙНЯТОГО РІШЕННЯ ЩОДО ЗАТВЕРДЖЕННЯ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ, А САМЕ – ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ГЕНЕРАЛЬНОГО ПЛАНУ СЕЛА ДІВИЧКИ ДІВИЧКІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

РОЗРОБНИК МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ – ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ»

Дівичківською сільською радою Переяслав-Хмельницького району Київської області прийнято рішення № 323-10-УІІ від 28 серпня 2018 року «Про затвердження генерального плану села Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області».

Витяг з рішення № 323-10-УІІ Дівичківської сільської ради «Про затвердження генерального плану села Дівички».

Розглянувши матеріали проекту нового генерального плану села Дівички, з метою забезпечення планомірного, економічного, обґрунтованого і комплексного розвитку населеного пункту, підвищення рівня його благоустрою та створення сприятливих умов життєдіяльності населення, відповідно до ст. 16, 17 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись ст. 26, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування», взявши до уваги протокол громадського обговорення генерального плану села Дівички, протокол засідання архітектурно-містобудівної ради при департаменті містобудування та архітектури Київської обласної державної адміністрації, сесія сільської ради

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити містобудівну документацію «Генеральний план села Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області», розроблену ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ».

2. Вважати таким, що втратив чинність генеральний план села Дівички Переяслав-Хмельницького району Київської області, розроблений «УкрНДІпроцивільсільбуд».

3. Розробити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту Дівички.

4. Виготовлений та погоджений у встановленому порядку проект землеустрою щодо зміни меж населеного  пункту Дівички подати на затвердження сесії Переяслав-Хмельницької районної ради.

5. Секретарю сільської ради оприлюднити дане рішення через засоби масової інформації.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань екології , земельних відносин, архітектури та будівництва.

Сільський голова                                                                     Т.П. Девко