Шановна громадо!

Дата: 19.10.2018 14:34

Головне управління Пенсійного фонду України у Київській області в рамках проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи повідомляє наступне. Па виконання положень Постанови Правління Пенсійного фонду України від 03. і 1.2017 № 26-1 «Про Порядок оформлення, виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення особі пенсії», одержувачі пенсійних виплат можуть оформити електронні пенсійні посвідчення, які одночасно є платіжною карткою (далі ЕПП). На даний час можливість отримати ЕПП є тільки у одержувачів пенсійних виплат через установи ПАТ «Державний ощадний банк України». Строк дії електронного пенсійного посвідчення як платіжної картки визначається банком і не може перевищувати трьох років. Пенсійне посвідчення виготовляється на ім'я особи, якій призначено пенсію.